Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok....

12 hetes terhes vagyok. Lehet-e baja a babának, ha véletlenül romlott vajat ettem?

Figyelt kérdés

#terhesség #Romlott vaj
2017. jún. 2. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet. ezért ne menj ki se a napra mert erős az uv sugárzás, levegőt se vegyél meg semmi.

nem kell ezt annyira túlreagálni már, nem lesz semmi baja nem hiszem hogy tóbb tonna vajat megettél volna !

2017. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Maximum neked lesz egy kis hasmenéses, de még azt sem hinném.
2017. jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lehetne baja! Ha nem leszel rosszul ne aggodj!
2017. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? Nem lesz baj.
2017. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túl parázom, de hosszú éveket vártunk rá, a dokik már lombikkal bíztattak. Aztán egyszercsak "becsúszott". Úgyhogy most lehet túl reagálom a dolgot, de első baba...

Megnéztem a szav.idejét, még jónak kellett volna lennie. Megkentem vele a kiflim és furcsa ízt éreztem, megszagolva meg már éreztem, hogy büdös...

2017. jún. 2. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:

Más piál terhesség alatt meg dohányzik... szerintem az jócskán károsabb a magzatra mint egy pár falat romlott étel... attól max neked lesz bajod, nem a gyereknek. Ha hasmenésed lesz, akkor csak figyelj a folyadék utánpótlásra.


Mi 7 évet vártunk a kis csodánkra én is paráztam sok mindentől, de azért ennyire nem :D Nyugodj meg minden szuper lesz.


31hkm

2017. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vaj nem tud megromlani.
2017. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se volt romlott a vaj. Meg tud romlani, de simán eláll pár napig szobahőmérsékleten is.
2017. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!