Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NAGYON FONTOS! 12 hetes...

NAGYON FONTOS! 12 hetes terhes vagyok, és 2 és fél hete minden nap hányok, és 3 órája nem tudok vizet se inni, mert kihányom. Menjek be ügyeletre vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2 és fél hete vagyok táppénzen, mert szédülök és egész nap hányok. Nemcsak reggel, egész nap. Eddig tudtam vizet inni és ittam is nagyon sokat, de ma már a vizet is kihánytam. Próbáltam pici kortyokba inni, de három órája ha pici kortyokat iszok, öklendezem, mert már nem tudok mit kihányni. A sok pici kortyból lesz egy nagy adag és azt hányom ki. Mit tegyek? Menjek valahova vagy várjam meg a reggelt?

2020. aug. 25. 19:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mi történt veled végül?
2020. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Osszesen 8-10x hanytal,vagy naponta? Ha naponta az meeeg talan hatar eset,de azt irtad viz benned maradt,ugyhogy kiszaradas eddig nem fenyegetett...
2020. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!