Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák nektek hogy alakulnak...

Kismamák nektek hogy alakulnak az utolsó hetek?

Figyelt kérdés
Most léptem a 36.hétbe. Már mindenhogy kénylemetlen. Egy nap 2x fájdolgál már a hasam. Gondolom jósló. Ti hogy vagytok? Hol fogtok szülni? Megvettetek mindent?
2020. aug. 31. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Holnap leszek 39 hetes a 2. gyerekemmel. Várnám a szülést, de a kisasszony jól érzi magát bent. Fáj minden, alig alszom, a meleg kicsinál. Minden kész van, már csak várunk.
2020. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én holnap töltöm a 36 hetet. Második baba lesz. Eddig semmi bajom nem volt, nagyon jó és könnyű terhességem volt. Most két hete azt érzem, hogy nagyon nehéz. Mindenhol fáj, a baba nagyon aktív a kezdetektől és most már olyanokat művel bent, hogy kb kiszakad a hasam. Nehéz minden lépés. De egész jókat alszom, annyi, hogy min. kétszer ki kell mennem pisilni. Néha keményedek is.

Minden kész van hetek óta. Időben be akartam szerezni mindent, mert a lányunk 36. hétre született és egy csomó mindennel nem voltunk készen, azt hittem ráérünk😄 így most másodjára biztosra akartam menni.

2020. aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35. hét, tök jól vagyok. Eltekintve a rohadás aranyértől, de az sem vészes, már gyógyulóban. Csak kicsit para, hogy szüléskor majd kijön :) Amúgy nekem nincs ez a mindenhogy kényelmetlen, nem tudom az okát. Kevesebbet tudok gyalogolni, mert megfájdul a talpam. Minden nap egy órát tornázok+nyújtok. Nagyon kevés dolgot veszünk meg előre, de majdnem minden megvan már. Nagyon várom, hogy találkozzak a gyerekemmel végre!
2020. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!