Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhes tünetek hogy alakulna...

A terhes tünetek hogy alakulnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ha valakinél előjönnek a terhestünetek (pl. szédülés, enyhe hányinger, hasfájás...) nos ez történhet úgy, hogy egyik nap ezek jelen vannak, aztán másnap semmi gond, utána rá 2napra megint kínoznak és így tovább. Vagy ha egyszer elkapják az ember lányát, akkor az állandóan EGYFOLYTÁBAN jelen vannak(mindennap)?Mert egyik nap jelen van, másik nap nincs. Őrjítő.

Remélem érthető a kérdésem.Köszönöm a válaszokat!!


2012. jan. 4. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ez mindenkinél másképpen alakul.
2012. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenkinek más...

nekem hetedik hétig folyamatos volt a pozitív teszttől, pár nap szünet, para meg izgalom, nyolcadikon visszatért, 11. hétig hol erősödött, hol gyengült, 12-16.-ig meg hol így, hol úgy. A mellfeszülés is csak a 11.-től lett állandó, most is tart, ez a 21. hét, lassan a 22.


21 hkm

2012. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan jelen van. Minden reggelt hányással indítok és aztán minden kellemetlen tünetem megvan. Szag undor, émelygés,hányinger, van,hogy este is hányok, fáradtság stb... Kitartás. Én 9 hetes vagyok és már a jövő felé kacsintgatok,hogy csak pár hét és elmúlik..
2012. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló egy az egyben leírta az én tüneteimet is. Nekem a 7-8.-tól a 14. hétig tartott ez az egész napos rosszullét.

Múlt héten 2 napra teljesen eltűnt minden tünetem, aztán visszatrért csak enyhébben. Egy-két dologgal kapcsolatban maradt már csak meg az undor és hál'Istennek a hányások is elmúltak.

Most 16 hetes vagyok. Kitartás lányok! :)

2012. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!