Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől alakulnak ki...

Hányadik héttől alakulnak ki a striák azoknál, akiknek hajlamuk van rá?

Figyelt kérdés
27. hétben vagyok, van terhes pocakom, de eddig mindenféle csík nélkül. Ha hajlamos lennék rá, melyik héttől jönnének elő?
2020. szept. 1. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 34 héttől lettek.
2020. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem már az első trimeszterben kirepedt, a hasamon viszont egy csík sem lett. Az utolsó egy hónapban / hétben a legjellemzőbb.
2020. szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A 39-40. héten jelent meg két csík a hasamon. A mellemen a tejbelövellés után lett egy rakás stria, miután 1 nap alatt "kitalálta", hogy akkor most azonnal növünk egy teljes kosárméretet. Pedig addig nagyon boldog voltam, hogy szinte nyomtalanul viselem a terhességet, aztán a nagy túrót :D
2020. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

😭 39. héten.


Annnnnyira örültem, hogy szép maradt a hasam. Aztán kb 1 éjszaka alatt fullra kirepedt, vagy 20 csík lett ha nem több.

Azóta is érzékeny a bőröm, meg tigriscsíkos.

Így elbúcsúztam az egyetlen testrészemtől amin nem volt csík...

2020. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hónapban kezdtem zebrásodni, addig egy csíkom sem volt.
2020. szept. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem novekedesi/hizasi striam van egy jo par, terhesseg alatt csak a koldokom korul repedt meg picit. Igaz, csak a 37. hétig vittem, de ikreket.
2020. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak szülés után jöttek elő. Most, második terhességnél (20. hét) már sajnos megjelentek.
2020. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánál az utolsó hónapban. Most. Pedig nincs rajtam csak egy kettő. Persze az előző most azért látványosabb. Hiába kentem a hasam. Majd idővel kifakul.
2020. szept. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A 39. hét végén, egy éjszaka alatt. 41+1-re született a kisasszony, nyilván addig rommá repedt a bőröm, katasztrófa volt/még mindig az igazából. Bezzeg ha megszületik hamarabb, megúszom...
2020. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó én is ezen vernyákolok. Ha a 38. héten megszületik, akkor nem lett volna tüdőgyuszija a mekonium miatt, nem lett volna császárom, és kirepedt bőröm, és lehetett volna május elseji baba.
2020. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!