Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt eredménye...

Kombinált teszt eredménye 1:132 Downra.. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok pont ma, most jövök a tesztről. Az uh rendben volt, csak az a fránya Papp A alacsony.. Hogyan tovább? :(

2020. szept. 2. 20:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Doki nem mondta?
2020. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sorstársakat keresek vagy épp empatikus embereket, nem a dokival megbeszélt információkat. Szóval nem téged. Köszönöm.
2020. szept. 2. 20:45
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Unokatesómnak is hasonló eredménye lett, továbbküldték még 1 vizsgálatra. Ott kiderült hogy szerencsére egészséges a baba.
2020. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Elvileg már amikor megkaptad az eredményt kellett volna mondaniuk, hogy menj genetikai tanácsadásra.Ott az orvos fogja mondani hogy milyen lehetőségek vannak vérvételes vagy magzatvíz vizsgálat stb..

Amúgy addig míg nincs eredmény valamelyik következő vizsgálatnak szerintem ne idegesked túl magad, ismerősömnek 1:6 eredmény után teljesen egészséges babát szült.Ő magzatvíz vizsgálatra ment.

2020. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Derjaderja ***** válasza:
65%

Csinálni kell további teszteket.

Vannak ezek a Prena és hasonlók. Anyai verből, biztonságos, kb 80.000 ft.

Van amniocentézis és chorionboholy mintavétel. Ezek 1% kórüli vetélési kockátattal járnak (tehát lehet h az egeszseges babád meghal bele).


Tudtommal viszont a prenát nem fogadják el az abortuszhoz hanem ha a prena pozitív akkor is meg kell csinálni a masik kettőből vmelyiket. Akkor később jutsz végleges megoldáshoz.


Kb ez a kerdés amit mérlegelni szoktak. De kérdezd meg az orvosod tényleg.

2020. szept. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A Niftyt tervezem, de mindenképp javasolták az invazív eljárást is.
2020. szept. 2. 21:17
 7/16 Derjaderja ***** válasza:
81%
Öö. Mit írtam rosszul?
2020. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Menj prenara. En megfogadtam, hogy ha újra szülök ezzel kezdem. Ezek a kombik meg későbbi uh riogatások. Köszi soha többet nem. A Nifty is jó.
2020. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
5-nek teljesen igaza van, nem tudom, miért pontoztatok le.
2020. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Azt kedves 5ös hogy azt javasoltad mennyen orvoshoz😂ugy ahogy en 1es azt kerdeztem hogy a doki mit mondot:)

Szerintem ő az aki jobban tudja bárkinel en ezert mondtam:)A másik hogy hiaba keresel te sorstársakat mindenki más kedves kérdező😊

2020. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!