Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek extrém alacsony volt a Papp-A szintja a kombinált teszten?

Figyelt kérdés
Sikerült kihordani a babát?

2020. szept. 3. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!


Kérdezővel mi lehet?


1.

2021. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nálunk 39 hét 6 napra született a kicsi, kevés volt a magzatvizem az utolsó hetekben. Mérete egy ideig stagnált, de aztán megnőtt. Extra nagy gond eddig nem derült ki, de elég nyűgös és sokat betegeskedő baba. Négy hónapig volt sárga, most 5 hónapos múlt és még mindig látszik a szemén, aminek nem tudják az okát (nem is keresték). Ha nagyon őszinte akarok lenni, még nem vagyok nyugodt és az ellátórendszer sem nagy segítség..
2021. aug. 15. 21:58
 13/17 anonim ***** válasza:

De jó hogy rátalaltam erre a kérdésre nekem 0.251 Mom a Papp-A (1.125 iu/L), UH-n semmilyen eltérés nem volt van egy szép nagy az orrcsontja és 1.7 mm az NT értèke. De ezek miatt az értékek miatt mindenfele rosszat olvasok! A Béta HCG is kicsit magasabb mint kéne :(

Mindenképpen megyünk Trisomy tesztre de lehet hogy ezek alapján inkább a Niftyt fogjuk megcsinaltarni a bővített eredmény érdekében. Én csináltatott toxèmia szűrést annak az eredménye még nem jött meg de gyanítom az sem lesz megnyugtato.

2022. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, sajnos tényleg baromi magas kockázat jött ki 1:7-hez terhességi toxemiara mert a fentiek mellé még a PIGF érték is borzaszto rosaz lett úgyhogy már be is allitottak ASA-ra.

Most várjuk a Trisomy eredményét :(

Ezek után iszonyatosan félek

2022. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia, hogy vagy azota? Remelem megnyugtato eredményeket kaptál!
2022. júl. 13. 22:14
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező veletek mizujs azóta?


Nálunk nem betegesebb amúgy a kicsi egyáltalán, vagyis annyival, higy a nagy mindent hazahoz már oviból, így elkapja a nagynál meg ilyen nem volt.



14 mizujs veletek??

2022. júl. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére negatív eredményt kaptunk, nem találtak kromoszóma eltérést ès azt is megtudtuk, hogy fiú. A 18. heti UH is teljesen rendben volt, látható, szervi elváltozás nélkül. A következő amin aggódok, a toxèmia, hogy húzzuk ki legalább a 37. Hétig. Már most emelkedik a vérnyomásom 130-140 a nyugalmi, minimális terheléskor 150-160ra is felmegy, érzem is majd kiugrik a szivem pár méter séta után lépcsőzni nem birok lègszomj miatt, sokat fáj a fejem, és a bokáim is kezdenek egy kicsit dagadni remélem ősszel ha nem lesz ilyen meleg mérséklődnek ezek a dolgok.
2022. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!