Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen hamar terhességi tünet?

Ilyen hamar terhességi tünet?

Figyelt kérdés
23.-an voltam együtt a párommal nem védekeztünk viszont egyéb okok miatt kb 5perc után abba is hagytuk az együttlétet. Viszont pár napra rá 26.-27.-e körül elkezdtek fájni a mellbimbóim még nem volt ilyen ezelőtt ezért is gondolok arra hogy esetleg terhes vagyok de ilyen hamar nem gondolom hogy jelentkeznek tünetek amúgy azóta is fájnak de csak ha megfogom amúgy nem érzem és mintha sötétebb színűek lennének. Más tüneteim nincsenek, 3 nap múlva kéne megjönnie. Valakinek volt már ilyen? Vagy valami tapasztalat? Teszteltem is 31.en kicsit elsiettem szerintem de negatív lett ha ez számít bármit is.

2020. szept. 3. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha terhes vagy akkor bizony már korábban estél teherbe.
2020. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez előtt 10.en voltam csak együtt a párommal viszont akkor meg végképp nem értem a negatív tesztet mert azt már szerintem mutatná ha az lennék.
2020. szept. 3. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt igen, mutatná.

Akkor más okozza, passz hogy mi.

Én tudom hogy 4 hetes voltam mikor pozitív lett a teszt, mert rá egy hétre az UH szerint 5 hetes voltam. (tegnap lettem "túl" rajta, de természetesen nektek gratulálok és boldog babavárást ha terhes vagy)

2020. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2020. szept. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] szia én 21en voltam a párommal terhességi tüneteim vannak..szept 2 àn teszteltem..pedig 7re nem várom..25 ös érzékenységű az enyém..és halvány pozitîv lett màr😁
2020. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!