Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi tunetek ilyen...

Terhessegi tunetek ilyen hamar? Neketek mikor kezododott?

Figyelt kérdés
Babat szeretneknk mar tobb mimt egy eve!Mar nem voltam ra feszulve ebbe a honapba de pont ovukor voltunk egyutt! Viszont most feltunt valami 2 nap mulva nem kellene meg jonnie... es kb 3-4 napja delutan ramjonn a hanyinger,es az iszonyatos hat fajas de csak delutan esitg, ma tarsult hozza a szekrekedes folyamatosan megyek wcre de na nem jon semmi.. meg a fejem is faj de enyhen alul szurkal a hasam ilyen nyomo erzes! Mikor teszteljek?nem merek :(

2017. jún. 26. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam ami először gyanús volt, hogy bizonyos ételekért ölni tudtam volna, pedig előzőleg hidegen hagytak.

Aztán nem jött meg. Hányinger nem igazán volt, inkább csak rossz közérzet. Bizonyos pózokban szurkált a hasam is és volt elég erőteljes székrekedésem is.


Teszteléssel szerintem minimum 3-4 napot várj(igazából minél többet annál jobb), mert bármi megtörténhet.

2017. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt!😊 hat en ugy gondoltam pentekig varok!
2017. jún. 26. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az volt furcsa h melóba menet majdnem elaludtam a buszon. Nem vagyok az a buszon alvós típus. Nem esett le h lehet baba van a dologban. Plussz másként éreztem az orgazmust amikor szexeltünk, még mondtam is a férjemnek h ez most más...akkor sem esett le. Meg a cicim...eddig mensi előtt feszült és meg is nőtt picit, akkor meg ilyen furán puha volt, még mutattam is a férjemnek és mégs akkor sem esett le. Szerdán kellett volna megjönnie, csütörtökön teszteltem, utána már persze összeállt a kép, így visszagondolva kicsit vicces h ennyire nem esett le a dolog :)
2017. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaj istenem olyan jo ilyeneket olvasni🤗

Hanyadik hetbe vagy?:)

2017. jún. 26. 20:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 5 nappal előtte már volt tünetem, de akkor még nem gondoltam babára. 4 nappal korábban már halvány pozi lett 3 különböző tesztem is. Émelygés inkább csak 3 nappal hamarabb.


Ha a tünetek terhesség miatt vannak akkor a teszt is pozitív. Mikor tesztelsz? :)


35hkm

2017. jún. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaaaj istenem gratulalok!😙

Hat holnap nem kene megjonnie es ha nem jonn akkor szkmbaton reggel!☺

2017. jún. 27. 08:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Én annyira fáradt voltam az első teszt előtti héten, hogy már azt hittem, valami komoly bajom van. Pedig akkor még nem is késett. Ennyi volt az első tünetem. Hányinger és társai olyan 6-7 hetesen kezdődtek, viszont nem tartott sokáig, 10 hét körül már jól voltam.
2017. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nálam 8.dpo.n volt egy napig hasmenés, és iszonyatos mellbimbófájdalom.másnap pici barnás folyás,és megjön érzés.el is könyveltem hogy megjön.És mégsem 12.dpo-n pozi lett a teszt.a fáradtság elkerül eddig,viszont olyan kimerültségféle kerülget.émelygés n,hányinger eddig nincs.

5hkm

2017. jún. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat tegnap kellet megjonnie de csak pecseteltem este mar eros pozi lett a tesztem!🤗 Mara mar semmi! Gartulalok neked utolso boldog baba varast es sok egeszseget nektek!!😊😊😊
2017. jún. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!