Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden ok nélkül, egy normális...

Minden ok nélkül, egy normális, boldog embernél kialakulhat szorongás, álmatlanság?

Figyelt kérdés
Nem volt még ilyen problémám. Mindig úgy aludtam mint a bunda. Derült égből, egyszer csak egy hete jött az álmatlanság, szorongás (főleg az álmatlanságtól), gyomorideg, fogyás. Hogy alakulhat ki, ha valaki nem hajlamos depresszióra, sőt kifejezetten boldog, vidám ember! Járt már így valaki? Kineziológus vagy pszichiáter? Amennyire lehet gyógyszerek kizárva.
2010. márc. 1. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Várj még az orvossal, lehet csak átmeneti állapot! Hidd el ezek a frontok mindenkit nagyon megviselnek, még az egészséges embereket is.
2010. márc. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi Neked!

Próbálok várni, csak már kezdek kikészülni. Napi 3 órákat alszom. Mondom, eddig ezzel soha nem volt bajom. És az a baj, hogy már az alvástól szorongok. Már délután attól félek, hogy ma sem fogok aludni. És ha nagy nehezen el is nyomna az álom, akkor mikor már majdnem elalszom, akkor felébredek. Tegnap este már be kellett vennem egy enyhe nyugtatót (gyógynövényes nem nagyon segített). Próbálom én elterelni a figyelmem, de nem mindig megy. Meg ha megy is, mondom,akkor is van, hogy felriadok mikor már kezdene elnyomni az álom.

Várok még válaszokat!

2010. márc. 1. 09:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és napközben ezen kívül tényleg nem idegeskedem semmin, nincs amin szorongja, ezt kivéve.
2010. márc. 1. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez folyamatos probléma,én tápanyaghiányra gyanakodnék elsősorban,ha-ahogy mondod-tényleg nincs nyugtalanító körülmény a háttérben.Ha nem figyelsz a vegyes étkezésre,a vitaminokra,kiürülhetnek a szervezetedből,és jelezhet így Neked.Elsősorban a Kalcium,esetleg magnézium hiány szokott nyugtalanságban,álmatlanságban jelentkezni,de lehet B-vit hiány is.
2010. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

minden ok nélkül természetesen nem.

én elgondolkodnék azon, hogy kezdődött az alvászavar, annak mi volt az oka? mit kellett csinálnod másnap?

2010. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Szintén ezek voltak a problémáim, de nekem még egy 11 hónapos kisfiam is van, akivel éjjel-nappal együtt vagyok. Szóval nekem is derült égből villámcsapásként ért a dolog. Én kineziológushoz járok. Eddig 3 alkalmat voltam. Már az elsőnél érzékeltem a változást. A legjobban az zavart, hogy nagyon lefogytam. Undorodtam a kajától és féltem, hogy kihányok mindent. És az agyam ezt az üzenetet vette. Csak a hülyeséget. Aztán szép fokozatosan (ahogy jártam a kineziológushoz) visszatért az étvágyam, az életkedvem, az élethez való rálátásom, és a házasságom is még jobb lett. Minden apránként alakult. Még megyek, de nem bántam meg, pszichiátert is ajánlottak, de nem szerettem volna gyógyszereket szedni. Én a kineziológust javasolnám. Úgyhogy, hajrá!!!

31 éves anyuka

2010. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szokott ürességérzeted is lenni?
2022. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!