Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mit látott a doki 5...

Kinek mit látott a doki 5 hetes terhesen az ultrahangon? Többi lent.

Figyelt kérdés
5.hetes terhességet állapított meg a doki,de még csak egy sejthető petezsákot latott. Csinaltatott hcg vervetelt. 1017.lett az eredmény azt mondta szépen növekszik. Egy hét múlva kell vissza mennem. Kicsit aggódom. Arra lennék kíváncsi kinek hány hetes terhesen látszott először a baba?

#ultrahang #petezsák #5hetes terhessèg
2020. szept. 5. 11:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5+6 naposan làtszott a petezsàkban az embrió szívpulzàlàssal.
2020. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Pont 5+0 hetesen 1644 volt a hcg-m . Szerintem legközelebb màr làtszani fog. Ugy tudom 1500 hcg szinttől làthat valamit a doki. 1 voltam.
2020. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
5+0 hetesen 4 mm-es petezsákot látott, HCG-t nem mértek. 7+0 hetesen már 10 mmm-es embrió volt szívhanggal :)
2020. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
5+4 ép petezsákban szabályos szikhólyag. 8+4nél szívműködést mutató embrió.
2020. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
5+1.hetes voltam amikor megvizsgált eloszor,akkor még azt mondta csak sejthető a petezsák. Nem mondta biztosra. Sajnos volt már egy vetélésem a 17.hetben vesztettem el a babámat.es ez miatt most rettenetesen aggódom. Szerintetek jovoheten amikor megyek. Akkor leszek 6+1.hetes. akkor már fogja látni? Most olyan nehezen telnek a napok :(
2020. szept. 5. 12:11
 6/21 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit meg az is korai. Èn a helyedben a 6 hèt betöltèse utan mentem volna mivel èn mikor mentem 6+4 naposan a dokim 5+6 becsülte a terhessèg koràt.. a hcg-m a hazidokim nèzte mert meg voltam fàzva ès amiatt nèztèk ,hogy van e hcg a szervezetemben mert nem tudta milyen gyógyszert írjon fel. Hidd el ezzel ,hogy stresszeled magad sokal többet àrtassz. Nyugodj meg ès tereld el a gondoloataid. Nekem is volt màr egy vetèlèsem 6 hetesen ès csak a 9 -dik hètre kaptam időpontot most stresszeljem magam? Mi törtènhet addig??... nem.. bizok benne ,hogy minden rendben lessz mert ezt tehetem jelenleg amivel nem àrtok a kicsinek. Èn is alig vàrtam

hogy mehessek dokihoz de mi lett volna ha nem vàrom ki a 6 hetet? Plàne hogy mennyivel fiatalabb a terhessègem.. nem làttunk volna semmit.. azt a stresszt akartam megspórolni. Minden rendben lessz nyugodj meg. 😊 Gratulàlok.❤ 1 voltam.

2020. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes terhes voltam, amikor véreztem egy kicsit. Egyből mentem az ügyeletre. Cisztának látta az orvos a babát. Már 6 éves a lányom.
2020. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ezekre a számokra ti komolyan emlékeztek? :D
2020. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Èn igen mivel 3 napja voltam dokinal 😊 1 voltam
2020. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, bocsi, erre nem gondoltam, hogy friss az élmény. Csak magamból indultam ki, én most januárban szültem, de fogalmam sincs már, hogy mi volt az első ultrahangon. Kicsit megijedtem, hogy csak én vagyok ilyen szaranya, hogy nem emlékszem minden értékre a terhességemmel kapcsolatosan, de ez tényleg eszembe se jutott h nektek ez most aktuális. Bocs az offért, sok boldogságot és jó egészséget mindenkinek!
2020. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!