Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódni a genetikai...

Kell aggódni a genetikai ultrahang miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kedden megyek genetikai ultrahangra, méret alapján 13 hetesen (mensi szerint majdnem 15 hetesen). A babám már a legelső ultrahang óta kisebb kb.2 héttel.

Első ultrahangon 6 hetesen semmit sem láttak, csak megvastagodott méhnyálkahártyát.

Második ultrahangon 9 hetesen 6 hetesnek mérték, 3mm volt.

Utoljára 10 hetesnek mérték (12 lett volna) így onnan számoljuk most a korát.

Magánban fognak vizsgálni, Dr. Vizer Miklós fog vizsgálni Pécsen a DaVinci klinikában. Már az időpontkéréskor szóltak, hogy valószínű kombinált teszt is kell.


Nagyon félek, hogy minden rendben lesz-e. Félek attól, hogy bejöjjön a férjem. Ő most látná először a babát és nem akarom, hogy valami rosszat közöljenek. Kinek milyen tapasztalatai vannak? Más is félt?


22 éves vagyok, ez az első terhességem.



2020. szept. 5. 20:04
 1/4 A kérdező kommentje:
*8 hetesen mérték 6 hetesnek
2020. szept. 5. 20:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik, mintha mensi előtt estel volna teherbe közvetlenül. Van ilyen. Ha csak ennyi, nem kell aggódni.
2020. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Előfordulhat, rendszertelen volt a ciklusom :) meg folyamatosan annyi különbség volt, tehát a fejlődés üteme jó
2020. szept. 5. 21:10
 4/4 aaaaaaa ***** válasza:
Szia! Mi múlt héten voltunk. A doki nagyon rendes és alapos. Megengedték, hogy én is bemenjek, de most láttam az oldalukon, hogy talán már nem lehet(bár elég rugalmasnak tűntek mindenben). Képet csinálnak többet is és adnak pendrivet is.
2020. szept. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!