Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26hetes vagyok, allando...

26hetes vagyok, allando gombas fertozes. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
sziasztok.tapasztalatokra lenne szuksegem,mert annyi mindent hallottam mar:(az a bajom,hogy a terhessegem elott is sokszor volt gombas fertozesem,de miota babat varok,szinte allandoan van.az elejen mindig canestent hasznaltam,nekem "bevalt",de 1-1,5het utan mindig visszajon.1hete viszont megint az ugyeleten kotottunk ki mert azt hittuk folyik a magzatviz:(de "csak" eros huvelyi folyasom volt.most kezdtem el a klion d100 huv.tablettat hasznalni,melle kicsit kivul is bekentem.varom a csodat.mik a tapasztalatok,akiknek a terhesseg alatt sokszor volt gombas,vegul rendesen szult,vagy csaszar volt?nem akarok butus lenni,de 1.szules lesz es szeretnenk apas szulest,de nem csaszarral.dokim meg nem mondott ra semmit,de hugyuti fertozesre mar kaptam ivo port:(szerintetek,a lanyomnak csak nem lesz baja emiatt?koszi
2010. aug. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is amaga a hüvelygomba nem okoz gondot, és terhesség alatt azoknál a nőknél is kijön, akiknek sosem volt.Amit felírta doki nyugodtan használd.

Én is kb. terhesség felétől nagyon folytam, canesten kúra volt 2x is. Teljesen egészséges a babám. Mellesleg a gyógyszertárban nagyon rendicsek volt a gyógyszerész, már nagy hassal voltam, amire azt mondta, hogy nem is baj, ha használom a terhesség végénél , mert fertőtleníti a szülőcsatornát.

Az ivóport sajnos nem ismerem, de inkább a megelőzés, mert az ilyen jellegű fertőzés makacsabb lehet.

2010. aug. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kriszta66 ***** válasza:
Szia nekem az első terhességemnél én is állandóan az orvost jártam, most a másodikkal is úgy kezdtem ,de most találtam egy intim mosakodot és azóta nincs semmi bajom SAFORELLE a neve csak gyogyszertárba lehet kapni. Remélem tudtam segiteni.
2010. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom es legyetek egeszsegesek:)
2010. aug. 6. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A Saforelle tényleg nagyon jó,és a grapefruitmag csepp is. Szabad szedni terhesség alatt is.Jobbulást és jó babavárást!!
2010. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!