Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek? A reggeli...

Terhes lehetek? A reggeli kávé után jelentkezik hányinger az utóbbi napokban. Csak álló helyzetben, ha lefekszem/leülök semmi bajom.

Figyelt kérdés
Ekkor szoktam bevenni a femibion 0-t is, azt olvastam vannak akiknél ez is okozott hányingert, nekem ilyen tünetem nem volt mióta szedem kB. másfél hónapja. 9 napja voltunk együtt, elvileg 2-4 nap múlva kellene megjönnie. Tudom korai még tesztelni, azok negatívak voltak amúgy.

2020. szept. 10. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs köze egy terhességhez, ettől még persze lehetsz az :)
2020. szept. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korán még akkor sem lenne a terhességtől tüneted, ha tényleg az lennél.


Sok a savad a kávétól.

2020. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán nincs hányinger, én végig hánytam terhesen, nagyon rosszul viseltem a terhes hormonokat és még így is csak a 6. héten kezdődött a hányinger.
2020. szept. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehetséges, hogy igazatok van, ha nagyon objektíven nézem a körülményeket. :) A férjem is próbál lehúzni a földre, hogy majd ne csalódjak végül. Egyszer már sikerült teherbe esnem, akkor is nagyon korán észrevettem a testemben jelentkező tüneteket. Most is vannak egyéb furcsaságok is. Nagyon bízom benne, hogy most sem tévedek, de könnyen lehet, hogy csak belelátom mindenbe a dolgot. Szerencsére már csak pár nap és kiderül. :)
2020. szept. 10. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak pszichés dolog, jobban odafigyelsz olyan dolgokra, amikre eddig nem :) Ha a tüneteket a baba okozná, akkor már pozitív lennr a teszted, mivel ezeket a hcg okozza :) Ne kattogj rajta, ha baba lesz, az egyértelmű lesz
2020. szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát lányok, sajnos tényleg csak beképzeltem a dolgot. Hétvégén megjött. A prolaktinom magas, úgyhogy lehet még sok ilyen hónap vár rám sajnos.
2020. szept. 14. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!