Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség 1. Trimeszter -...

Terhesség 1. Trimeszter - hematoma mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma kicsi hematoma miatt barnázásom volt, voltam orvosnal is. Kaptam vérzés csillapitót, illetve mondtak, szedjek több magnéziumot, C vitamint. De az okát nem tudtak megmondani. 5 hete itthon pihenek a hányások miatt, így nagyon nem erőltettem meg magam. Kismamák, akiknek volt hasonló, mitől alakult ki? Tudjatok?

2020. szept. 10. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, de azt általában nem tudják megmondani, hogy mitől. A beágyazódásból is visszamaradhatott, meg ahogy írtad, attól is, hogy valaki megerőlteti magát és megpattan egy ér. De nyilván még sok oka lehet, azt nehéz megmondani, hogy nálad éppen mi lehetett. Fel fog szívódni, ne aggódj.
2020. szept. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!