Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam egy ClearBlue...

Csináltam egy ClearBlue digitális tesztet és 10dpo-n pozitívat mutatott illetve azt,hogy 2-3 het telt el a fogamzás ideje óta, 1-2 hetet kellene,hogy írjon, másnak is mutatta mar ezt? folytatom lentebb..

Figyelt kérdés
Ilyenkor nagy esély van a méhen kívüli terhességre vagy az ikerterhességre? A többi sima tesztemen nem erős annyira a tesztcsík. (biztos,hogy 10 dpo-n vagyok, ovulacio napján voltunk csak együtt előtte nem, a férjem másik városban dolgozik, nehezen tudtuk ezt is összehozni.

2020. szept. 12. 10:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ami veled történt! :( Viszont Gratulálok is!!!! :) Olyan jó látni mikor happy end a vége :)
2020. szept. 12. 12:10
 12/16 anonim ***** válasza:
Köszi :) sokat gondolok rà és magamat hibáztatom de nincs okom mostmár itt egy pocilakó végre 😊
2020. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért a hcg szint is mindenkinek más, tág határok között mozog!

Nyugodj meg, babát vársz ez a lényeg!

Gratulálok 🙂

2020. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy, kicsit megnyugodtam, köszönöm szepen! :)
2020. szept. 12. 18:14
 15/16 anonim ***** válasza:
Azóta voltál dokinál kedves kérdező?😊 Minden rendben veletek?
2020. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Edinasz válasza:
Ezek a tesztek átlag hcg szintből számolják a heteket megadott program alapján.Nekem az előző terhességem teljesen normális volt, itt ugrál a 15honaposom most is, és nekem olyan magas a hcg szintem, hogy nemvárt előtt 6nappal már kimutatta a sima teszt. A hcg szint egyén függő. Valószínű, hogy te is több hcgt termelsz az átlagnál. Ne aggódj, szerintem minden rendben van!sőt, általában a magas hormonszint csak duplán jó, erős megtapadást jelent Czeizel szerint is. Szép babavarast!
2021. ápr. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!