Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhességi toxémiája...

Akinek terhességi toxémiája volt az is tetőtöl talpig vizesedett?

Figyelt kérdés
Már másfél hete kórházban vagyok toxémia miatt, napról napra egyre jobban vizesedek és nagyon zavar a mozgásban, nagyon elnehezedtem. Nincs testrészem ami ne lenne durván vizes. Más is így volt ezzel?

2020. szept. 13. 19:36
 1/5 A kérdező kommentje:
34. hétben vagyok amúgy. Dokik azt mondják ez ezzel jár,amit tudok de azért durva hogy 2 hete még mentem mindenhova csak a lábam vizesedett most meg nehéz egyáltalán bármit csinálni
2020. szept. 13. 19:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Én igen sajnos.

20.héttől kezdett eldurvulni a vérnyomásom (alap magasvérnyomásos vagyok)

34.héten kerültem be a kórházba szülésig. Ekkor a szemem helyén csak egy csík volt.. Annyi volt bennem a víz.

12 kg híztam ennek a 3/4 csak víz volt.

2020. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, fejemtől lábujjamig vizes voltam.

16.héten kezdődött, akkor előírták a sószegény diétát és vérnyomás méregetést. Addig is toxémia gyanús voltam.

Szerencsére így sokáig bírtunk, 39+5 napon született a kisfiam, de akkor hirtelen rám is zúdult a toxémia+hellp tünetei is. +30 kg plusszal szültem, ebből 20kg víz volt. 2 hónap után lement a 10 kg is.

2020. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen. 38 kg plusszal szültem a kórházból 20kg mínusszal jöttem haza.A lábam úgy nézett ki mintha kalapáccsal elvertek volna és mindenem is elég durva volt.
2020. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Toxémiám volt, 40. héten szültem.

A magas vérnyomáson és a fehérjén kívül semmi bajom nem volt.

2020. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!