Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen jelentkező hányás...

14 hetesen jelentkező hányás baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


14 hetes terhes vagyok. 6.hét óta étvágytalan vagyok, 6 kilót fogytam. Napi 1 szelet pizza-1 saláta stb csúszik le, alig valami. Tegnap egész nap nem ettem, este bepróbálkoztam egy kis brokkoli krémlevessel, ami elfogyasztás után landolt a nappali padlón. Kis pihi után megpróbáltam mégegyszer, de ugyanez történt. Korábban nem hánytam sose.


Ma szintén ki akart jönni az ebéd, de nagy kínszenvedésre (még a víz is levert) sikerült lent tartani, és jól vagyok. Viszont hetek óta sokat böfögök. Lehet, hogy a tüneteimet reflux okozza?



2020. szept. 17. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj. Rengetegen hánynak terhesen, 12. hét után is, nekem pl. egészen szülésig sikerült hánynom.
2020. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De én eddig nem hánytam! Az más, ha valakinek elmúlik és visszajön vagy el sem múlik.

Én csak émelyegtem korábban, de nem hánytam.

2020. szept. 17. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
13 és 14. Hét volt a legrosszabb, most a 15. Hétre könnyebbültem meg.. Lehet refluxod is, igen, sajnos ez is tipikus. Cserébe most a derekam szakad le :D
2020. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én is addigra hánytam csak,szinte csak émelygés volt előtte, nem kell túlizgulni. Az hogy eddig mi volt, nem nagyon jelent semmit.
2020. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

En a 8.ba vagyok es minden nap csak hányok🙈én meg már a 12.hetet várom hogy átmenyen ez az időszak🙈

Jobbulast neked áterzem mennyira kellemetlen

2020. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy eddig nem hánytál, de szerintem semmi súlyosat nem jelez, az is lehet, hogy simán elrontottad a gyomrod.
2020. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor várok egy pár napot és meglátjuk mi lesz :)
2020. szept. 17. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell aggódnod. 6 hetesen olyan szinten rosszul voltam, émelygés, hányás, szédülés, csak feküdni tudtam. Férjem diktált belém némi elemózsiát, de ami lement, vissza is jött. Majd 1 hét szenvedés után hirtelen elmúlt. Most 12+5 hetesen tegnapelőtt 1x, tegnap 5x hánytam, kb a fél életem kijött belőlem, még a pohár víz is, amit ittam. Ma megint semmi rosszullét. Előtte nagyjából ovis koromban hánytam utoljára, akkor is azért, mert összeettem mindent. Mindenkinél változó, ezért szép a várandósság :)

Azt tudom tanácsolni, saját tapasztalat árán, hogy ha valami ki akar jönni, ne tartsd lent "erőszakkal", csak rosszabb.

További szép babavárást és kitartást!

2020. szept. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!