Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8.hetes kismamák,hogy vagytok,...

8.hetes kismamák,hogy vagytok,mit éreztek?

Figyelt kérdés

Vannak tüneteitek? Voltatok máruh on? Mekkora a pici? En 7+2es vok, tegnap uh on,crl 11mm,szivhang volt. Tüneteim pár napja mind elmultak,se mellérzékenység, se hányinger, a hasfájás se folyamatos.

aggodtam is h baj van ,de tegnap rendben latott az orvos mindent.



2020. szept. 16. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A 7. hét elején nekem is elmult pár napra az addigi émelygés, aztán a hét végén visszajött é onnantól 2 hétig mindennap hánytam legalább kétszer.


Szóval ne izgulj. Ha nicsenek komoly tünetek, az sem baj, de lehet, hogy nálad is csak később jönnek elő :)

2020. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En 8+1 napos vagyok. Tegnap voltam dokinàl 1,27 cm elő embrió volt làtható . Nekem nèha fàj a fejem ès vègre tudok enni eddig minden falatot csak legyömöszöltem a torkomon . Egy hónap alatt 5 kilót fogytam. Nèha öklöndözöm ha olyan illatot èrzem ami nem tetszik emelett mèg derèkfàjàs nèha hasszurka de nagyon minimàlis. Sokat jàrok a mósdoba 2 órànkènt. Amit mèg èszre vettem h a jobb oldalon de majdnem közèpen kivan dudorodva a hasam. Megemlítettem az orvosomnak Ő pedig azt mondta ,hogy az bizony a babànk 😊
2020. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Etvagyam nekem se sok van, leginkabb delig rossz.nekem mikor faj a hasam meg mindig olyan mint amikor megjonni akar.megyek jovoheten is maganba megnezetni magam.
2020. szept. 16. 20:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6 hètig volt olyan èrzèsem azóta mintha feszülne gondolom nyúlnak a szalagok ,nekem teljesen màs èrzès. Mondjuk nekem brutàl erős görcseim voltak mikor menstruàltam lehet amiatt ezt most szinte meg sem èrzem.2 voltam
2020. szept. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
En 8+2 n vagyok. A tunetek jonnek mennek. Neha emelygek nem birok enni majd elmulik es ehenhalok. Aztan ha eszem joizuen egyik falatrol a masikra ugy erzem elhanyom magam. A gyomoregesem van sokszor azon semmi nem segit. Neha huzodik a hasam nem mondanam gorcsoknek. A doki azt mondta ezekre h mind teljesen normalis tunet.
2020. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én már 10 hetes vagyok, kb. 7.héttől folyamatos hányinger, hulla fáradtság szerencsére még csak egy hányás. Várom már mikor múlik el, mert egyre nehezebb ez az állandó erős hányinger és szagundor, minden szagtól öklendezek. :/
2020. szept. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most vagyok 8+3. Megint kezdek beparázni.dokihoz azóta nem jutottam el,jövö hétfön megyek.megint napjában többször van megjön érzésem,hasfeszülésem.mellem összement,nem fáj. Kétségbe estem teljesen
2020. szept. 24. 15:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parazz! A hasfeszules normalis amig nem eros gorcsok vannak vagy verzes. Nekem a tunetek jonnek mennek. Tegnap nagyon rossz volt fajt a hasam es eloszor a terhesseg alatt hanytam is, meg emelyegtem. Ma meg semmi bajom, leszamitva a szekrekedest.
2020. szept. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi újság, minden rendben?
2020. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Minden rendben ,ma vagyok 11+0.mult csutortokon voltam dokinal 39mm volt a crl.tünetek tenyleg hol jonnek hol mennek.kerdes ota tobbszor volt h megint görcsöltem majd elmult,mellem többször osszement mar aztan vissza.tenyleg nehez tünetekre alapozni
2020. okt. 12. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!