Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért nem tudok aludni 35+2...

Mért nem tudok aludni 35+2 hetes terhesen?

Figyelt kérdés

Annyira kivagyok már merülve.se nappal se éjszaka nem megy. Más mit csinál? Hogy alszik????

Kivagyok kicsit😭😭


2020. szept. 24. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. :( 39 hetes vagyok, nem alszok egy hónapja. Szörnyű. Főleg azért stresszelek, mert hulla fáradtan fogok belemenni a szülésbe.
2020. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a második trimesztertől nem tudtam aludni sajnos. Szülés végig fennállt. Mondjuk jobb volt, mint az első trimeszteri álomkór.
2020. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alszok napközben legalább egyszer. Tegnap pl fél óra múlva felébredtem délelőtt de megmentette a napom annyira jól esett. Nem tudok mást csinálni. Van még egy hetem lassan majdcsak vége lesz...
2020. szept. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálj pedig aludni valahogyan, szüles utan valoszinüleg tényleg nem fogsz aludni vagy csak keveset, azt is darabokban. Most 4 hetes a babám, jelenleg is arra várok elaludjon. Jó lenne újra egy nyugis éjszaka amit kedvem szerint vegigaludhatok :)
2020. szept. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok.egyes válaszolok teljes mértékben ugyanaz van velem is sokat stresszelek És mérgelődik éjszaka mert érzem hogy nagyon nagyon fáradt vagyok de valahogy mégsem tudok aludni ha a bal oldalamra fekszek iszonyúan feszül a hasam ha a jobb oldalamra fekszek úgy talán megy egy kevés alvás.próbálok kitartani már nem sok időm van de elég nehéz a napi teendőkre koncentrálnom úgy hogy nagyon fáradt vagyok. Köszönöm mindenkinek aki írt kitartást nektek is könnyű szülést 🤗
2020. szept. 24. 07:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 35+5 vagyok. Nekem a szopipárna segített. Azelőtt mindig hason aludtam, úgy, hogy az egyik lábam fel volt húzva. Namost ez már jóideje nem megy, de oldalt fekve egyik láb felhúzva a párnára egész kényelmes, csak pisilés miatt szoktam felébredni 2-3× egy éjjel, egyébként alszom. Esetleg egy próbát megérhet, kitartást :)
2020. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szellőztetek este, hogy friss legyen a levegő, mert állandóan melegem van. Ha horkol a férjem akkor bedugom a fülem. Észrevettem, hogy előfordul ez a nyugtalan láb szindróma is...állandóan meg kell mozgassam a lábam 👿. Nehéz sajnos pedig kismamapárnám is van. Vannak napok amikor sikerül jól aludni, vannak amikor egyáltalán nem. Pl ma éjjel is nehéz volt, ilyenkor próbálok nappal is pihenni. Most, hogy jön a lehűlés talán jobb lesz.
2020. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kismama parna? Esetleg a parod ha simizne, cirogatna a hajad, fejed? En attol mindig ellazulok es kidolok.. En egyelore aktiv vagyok, jovok-megyek, takaritok stb igy estere kidolok es alszom 8-9 orakat is.. De volt kb egy het, amikor nekem sem ment, rajottem, hogy telihold volt akkor.. Csak forogtam, bosszankodtam... 32.hetben vagyok, es elegge faradekony, pedig szedem a vasat, vitaminokat is. Nekem egyelore jo alvokam van, de ugy latom sokaknal a vege fele ez megvaltozik, ugy hogy lehet nalam is ez lesz... Esetleg citromfű, levendula tea? Nem tudom szabad e, de ezekrol tudom, hogy ellazitanak...
2020. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

34+4

Nekem a kismamapárna sokat segít. Ha éjjel felébredek párom is sajnos felébred rám, picit ölelget, beszélgetünk.

A baba jobb oldalon fekszik, így az kizárt, pedig régebben mindig azon az oldalon aludtam el.

Orvos azt mondta h citromfű teát esetleg ihatok, de csodát ne várjak.

2020. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen Nagyon jó tippeket írtok,de kismama párnám van,nyitott ablaknál alszom,a párommal külön alszunk 😭🤷 mert eszméletlenül horkol.eddig a bal oldalamon jobb volt aludni de mostanában amikor arra fordulok nagyon nagyon feszül a hasam. megpróbálok kitartani én is sokat jövök megyek főzök mosok mégsem vagyok annyira fáradt hogy el tudjak aludni vagy is fáradt az vagyok,de valamiért nem megy az alvás.
2020. szept. 24. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!