Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem féltetek a második trimesz...

Nem féltetek a második trimeszterben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15+2 hetes vagyok. Elmúlt minden tünetem, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Pár apróság megmaradt, de lehet, hogy csak a progeszterontól. A pocakom még nem nől, a babót nem érzem. Pocak már nem kemény annyira, gondolom rendeződnek át a dolgok, reggelente hasszurkálás van.Uh még 2 hét...

Ti nem féltetek, hogy sokáig nincs uh és minden rendben van-e?



2020. szept. 24. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2020. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem féltem, csak nagyon hiányzott már, hogy lássam.
2020. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Első terhességem nem volt problémamentes. Most az sztk-s rendelés mellett magán orvoshoz is járok. Próbálom úgy időzíteni, hogy 2 sztk-s vizsgálat közé beszúrok egy magánorvosi vizsgálatot is, így kb 2-3 hetente lát orvos. Nyilván sok az uh, stb...de aki nem vesztett el újszülöttet egy marhaság miatt az nem fogja megérteni, hogy a saját megnyugtatásomra és a zökkenőmentes terhesség miatt választottam ezt. 33 hkm
2020. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én magánba járok, 3-4 hetente kell mennem.
2020. szept. 24. 14:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, lehet, hogy jobban stresszelnék, ha folyton UH-ra kellene járnom.


5 hetesen voltam barnázgatás miatt, 7 hetesen a szívhang miatt, a 12 hetesre megyek nemsoká.


Na, most eddig nyugodt voltam, most már izgulok a következő UH miatt. Meg az előző előtt is izgultam, stresszeltem.


Most így a kettő között nincs fájdalom, görcs, vérzés - és tudom, hogy így is lehet probléma, de nem vagyok olyan ideges, hogy nincsenek panaszaim. De az UH előtt úgyis extrán rástresszel a kismama.


Ha 3 hetente járnék UH-ra, minden 3. hetem csupa stressz lenne. Így nem.

2020. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En orultem, hogy vegre jol vagyok, tornaztam, ragyogtam, imadtam, hogy kutya bajom es a 20. hettol mar latszott a pocim is... En vettem magzati szivhang figyelot a 14. hettol hasznaltam, mellso lepeny miatt 19+4 tol ereztem csak a mocorgast,elso baba. A 24.heten voltunk 5D-n is, nagy elmeny volt, ajanlom :) most mar ismet jonnek a fincsisegek pl. a borzalmas faradtsag, tobbet kell pihennem, haskemenyedes, a holyagom a kisparnaja a kisfiamnak :D Ja es a farokcsont fajdalom se kutya. De mar csak 8 het es kibujik :) Elvezd ki a 2.trimesztert,szerintem az a legjobb idoszak, a 30.hettol nehezednek a dolgok, szo szerint :)
2020. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2020. szept. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Én féltem, ezért vettem szívhangfigyelőt. Ha rám jött a para,meghallgattam a szivecskéjét :) 10-ért már lehet venni, testápoló jo hozzá,nem kell ultrahangzselé. 9 hetes korától hallottam vele.
2020. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mind 3 trimeszterben félnek a terhesség alatt is a kismamák.
2023. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!