Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben milyen...

Az első trimeszterben milyen volt a kapcsolatod a pároddal?

Figyelt kérdés

Terhesség előtt mikor tudtunk összebújva töltöttük a pihenő időnket, összebújva filmeztünk, úgy keltünk, feküdtünk le aludni, sokat csókolóztunk, de mióta elkezdődött a folyamatos hányinger és szagundor, sajnos ezek nagyon lecsökkentek.

Folyamatosan hanyingerem van és minden illattól öklendezek, legyen az parfüm, tusfürdő, dezodor, így nem tudok úgy hozzá bújni, mint előtte.

Remélem már nem tart sokáig a rosszullét, nem akarok emiatt eltávolodni a páromtól.

Most 10+6 hetes vagyok.

Nektek hogy telt az első trimeszter, tapasztalatok hasonlót?


2020. szept. 23. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Hát sajnos ez ilyen. Én is nagyon undorodtam szagoktól, de leginkább az ételektől a pörkölt szagot nem bírtam elviselni 😂

Én többször kértem a férjemet hogy fürödjön meg ( nem azért mert ápolatlan ) valamint mosson fogat bizonyos ételek után így volt hogy egy napi 3-4 is tisztálkodott 🤣

Aztán nekem a 14hét környékén elmúlt 😄

Hát kitartást beszéljétek meg hogy neked hogyan lenne a jobb!

2020. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi ilyenkor is összebújtunk a kanapén, csak lábbal :D valamim mindig hozzá kell, hogy érjen, úgy vagyok jól este :)
2020. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi is fogjuk egymás kezét, vagy valamim mindig hozzá ér, vagy egy gyors ölelés, csak hiányzik már egy rendes bújás, na de már csak nem tart sokáig.

Szoktunk erről beszélni, neki is hiányzik, de nagyon megértő, tudja, hogy ez egy ilyen állapot.

2020. szept. 23. 23:29
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
A pozitív teszten és az elmaradó menstruáción kívül semmi jele nem volt a terhességeimnek, úgyhogy semmi nem változott
2020. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Én egész nap aludtam szinte, hulla voltam a fáradtságtól, úgy kellett könyörögni magamnak, hogy menjek el zuhanyozni, az is nehezemre esett. Amikor ébren voltam folyamatosan émelyegtem, nekem is büdös volt minden: a párom, a parfüm, dezodor, tusfürdő, a boltban a szagok, minden kaja stb. Főzni nem bírtam, annyira rossz volt. A lehető legmesszebbre elkerültem a párom, még ágyneműt is cseréltem, mert rajta volt az illata, volt, hogy szellőztettem utána a szobát, pedig alapból imádtam az illatát. Szegény, szerencsére megértő volt.
2020. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Őszintén? Az első gyerekkel folyamatosan szexeltünk, úgy megnőtt a libidóm. A kicsikkel ugyanez volt a helyzet velem, csak a nagy(ok) miatt vissza kellett fognom magam. Nem voltam rosszul egyikükkel sem.
2020. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Sokat aludtam, rosszul voltam. Toleránsnak kellett lennie. Aztán meg a nagy pocakom miatt nem tudtuk egymást megölelni rendesen. Szóval azért a terhesség időnként szívás.
2020. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból érzékeny vagyok szagokra, mióta babó van megtudnék halni a párom parfümétől, egyfolytában hányingerem van tőle. Ha egy nagyon picit is megizzad már az is orrbavág, pedig korábban sosem zavart az ilyesmi. Szerencsére egy fokkal jobbnak tűnik a helyzet, de elkellett küldenem, hogy vakarja le a parfümét, mert egy szobában se tudtam vele megmaradi. Kitartást lehetőleg jobb lesz neked is
2020. okt. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!