Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtétek saját magatoko...

Mikor kezdtétek saját magatokon látni, hogy picit is kereskedik a pocakotok?

Figyelt kérdés

Én nagyon vékony testalkatú nő vagyok, ezért én már azt gondolom, hogy a 6-7. héten láttam, hogy kerekedett a pocim, mivel kocka hasam volt mindig is. De sok helyen azt olvasom, hogy ilyenkor ez még inkább a puffadás, bent maradt vér stb. Ti mit gondoltok?

Most vagyok 8 hetes, és még mindig nagyjából ugyanakkora, mint amikor észre vettem. Akkor ez még mindig csak puffadás, és nem a méhem nő?

Igazából az érdekelne, hogy más nagyon vékony nők mikor kezdték látni saját magukon.. :)



2020. szept. 30. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Még én magam se kereskedtem nemhogy a hasam :D
2020. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A franc se tudja.


Én világéletemben vékony voltam bár most felszedtem végre a terhesség előtt pár kilót és maradtam vékony, viszont pont pocakra híztam egy kicsit.


Most 12 hetes vagyok, 1-1,5 kilót fogytam eddig hányás miatt, és tudom, hogy ilyenkor elméletileg még az égvilágon semmi nem látszik első gyereknél, ettől függetlenül pont tegnap kérdezte meg egy kolleganő halkan a pocakomra célozva, hogy "csak nem gratulálhat?" :D


De én is picit nagyobbnak látom, mint eddig, nem nagyon, csak ha olyan ruhát veszek fel, mintha kezdene látszani. Pedig esküszöm, azt gondoltam, még vékonyként is leghamarabb 16.-17. hét körül fogja bárki észrevenni.

2020. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
16 hetes vagyok és laposabb mint volt :(
2020. szept. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hú, hát akkor én nem tudom mit látok..

amúgy azt is hallottam, hogy attól is függ, hol tapad meg a magzat, van akinek hátul(a háta felöli részen) és annak később látszik, van akinek elől, és annak sokkal előbb, de biztos genetika is ezek szerint...

2020. szept. 30. 13:51
 5/18 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, nekem mellsőfali 🤭
2020. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Az első 12-13 hetesen volt egyértelmű, a másodikat már 10 hetesen dugdosnom kellett, hogy ne vegye észre senki idő előtt. 😊 Nagyon gagyi a hasizmom, könnyen engedett.
2020. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Kb a 20. héten, addig lapos volt a hasam és a 41. hétre sem lett óriási hasam, sőt. Hátsó falon tapadt egyébként.
2020. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
20. hét után, 8. héten a két centis embrió nem tud látszani, viszont úgy fel voltam puffadva, hogy 5 hónapos terhesnek simán kinéztem.
2020. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyereknél a 16-17. hét körül. Most a másodikkal, már 10 hetesen észrevették a környezetemben, mert annyira nagy hasam lett, mint anno 20 hetesen... mondjuk inkább csak a puffadás miatt, de attól még nagy egybefüggő terheshas kinézete van. Most a 14. héten pedig már le sem lehet tagadni... :D
2020. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Első trimeszterben nekem csak puffadás volt (viszont már én is nagyon vértam, hogy legyen igazi terhes pocakom :) ). De van egy barátnőm, aki 10 hetesen úgy nézett ki, mint én a ~18-on, amikor már valóban elkezdett nőni (neki is valószínűleg puffadás volt). A 6-7. héten szinte biztos hogy csak puffadás. Jön majd a növekedés is, ne aggódj :)
2020. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!