Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor és hogyan jelentette...

Ki mikor és hogyan jelentette be a 2.gyerek érkezését?

Figyelt kérdés

Mar van egy másfél éves fiunk. Ővele 7.héten voltam dokinál, utána mondtuk el a nagyon közeli barátoknak, rokonoknak.

Azt a 18.heti uh után, mikor már tudtuk a nevét, akkor egy életeseményt hoztunk létre a facebookon, coming soon felirattal, illetve egy kék fiú bejelentő, es egy uh képpel.


Tesóval tuti nem akarok addig várni, és valami hasonlo frappáns módon szeretném bejelenteni.

Valami tippetek nincs erre?


2020. okt. 1. 12:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, ha ide kérdést írsz ki akkor számolnod kell azzal, hogy nem mindenki ért egyet azzal amivel te...gondolom akkor te voltál a negatív szavazó is pl nálam. Köszi. Egyébként a négyes válaszoló vagyok.
2020. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

4/11#!

Te pl pont zöldet kaptál tőlem. Nagyon szomorú ami veletek történt, nem kívánom senkinek ezt átélni. A Ti esetetekben persze, hogy érthető hogy így gondoljátok.

Nálunk nem történt szerencsére ilyen, illetve ha sajnos történne ne adj isten, azt is tudnák a barátaink.


Az meg hogy mennyi negatív ember van itt, na azt mar más kérdésnél is tapasztaltam. Legyenek ezen kommentjüktől boldogok, csak azt tudom mondani erre 😃

2020. okt. 1. 14:22
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

1-es vagyok, szerencsére a pontozók többsége értékelte a humort :-)


Amúgya kérdésre komolyan válaszolva, sehogy nem jelentettük be, mégis tudta mindenki aki számít... A facebookos, instás bejelentési módok 95% az unalomig elcsépelt kezdve a csöpögős kistáblás "tesó érkezik" egészen a mozifilm plakátos bohóckodásig. Komolyan már az eredetibb, ha valaki csak kirakja a megszületet gyerekről az első kórházi képet és kész.

2020. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
A "nagyvilágnak" 2. baba létezése a születése után 2 nappal derült ki (ahogyan az elsőnek is amúgy), anyukám volt akinek először elmondtam, a 12. héten, apukámnak 15, párom szüleinek szintén, a tesójának és az egyik legjobb bnőmnek a 17. héten (személyesen akartam, de nem tudtunk találkozni)
2020. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!