Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama ruhákat hol szereztéte...

Kismama ruhákat hol szereztétek be?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok, egyre kényelmetlenebben a ruháim. Van olyan farmerem, amit ki tudok gombolni, az kényelmes. A többi is, de ha leülök akkor eléggé nyomja a hasamat. :( Van kismama leggings-em, de abban már fázom, ha csak az van rajtam alul. Honnan szereztétek a kismama nadrágokat, ahol nincsenek horror áron?
2020. okt. 1. 12:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
H&M, nem volt olcsó de megérte beruházni rájuk (2 volt). 13. héttől hordtam egészen a szülésig, majd utána egy barátnőmnek adtam őt is kiszolgálták a terhessége alatt. Nekem a Lidl-ös folyton lecsúszott, mert kicsi a pocak része, kibolyholódott, kiszakadt.
2020. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
H&M és Esmara (Lidl) márkák, de mind használtan, facebook marketplace-ről.
2020. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, bonprix (itt kényelmes kismama bugyit vettem), tscibo (melltartót vettem, itt kaptam kosár nélkülit, a kosarasból kellett vlna min.3méret, ennyit változik a tej mennyiségétől függően).
2020. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon minimális mennyiséget rendeltem/vettem csak. ASOS-on nagyon jo minőségű es gazdag kínálat van, divatos ruhakbol, szinte az összes nyári szoknyamat, ruhámat illetve a kettő kismama farmert innen rendeltem, illetve H&M-ből szereztem be pár dolgot, valamint amikor pl Humana Vintage-ben vagy Háda/Creamben jártam, ott pl egy-két mérettel nagyobb felsoket vettem, csak annyit amire szükségem volt/van :)
2020. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
H&M, Shein.eur
2020. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Lidl és Aldiba vettem leggingseket, harisnyát, ezeket hordom. Igaz csak 28. héttől kellett vennem akkor is a legkisebb méreteket.
2020. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!