Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 dpo-n hányinger?

12 dpo-n hányinger?

Figyelt kérdés

Szeptember 20-án volt ovulációm. Mai napon este fura érzés jött rám, hányinger, szèdülès. Nem vészesen,de érzem,hogy valami nem olyan,mint szokott.

Tesztem pozitív lett.

Előfordulhat,hogy már most ettől hányingerem van vagy valami vírus kerülget?


2020. okt. 1. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen, bár ha van hcg, lehet hányinger is. Azért mérem megkockáztatni a véletlent, mert nekem is teljesen így volt, de a menses előtti hányinger más volt utólag visszanézve, mint ami az 5. héten indult.
2020. okt. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pozitív lett a teszted, akkor azért az a legvalószínűbb, hogy a terhességtől van hányingered. Bár terhesen is el lehet kapni mindent ugyanúgy. Drukkolok, hogy minden oké legyen, a hányinger meg ne legyen rosszabb, ha már most kezdődött.
2020. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonlo 14. dpo-n, aztan masnapra el is mult. Utana millioszor durvabban elojott a hatodik heten, es meg mindig nem mult el teljesen :)


14 hkm

2020. okt. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most én is jól vagyok,de tegnap este nem éreztem jól magam.
2020. okt. 2. 09:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Meddig tartott,?
2023. szept. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!