Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor váltak érzékennyé...

Kinek mikor váltak érzékennyé a mellei? Atesztjeimen erősödnek a csíkok, de nincs mellérzékenység.

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 07:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Rögtön, ahogy meg kellett volna jöjjön, de nem jött. Egyébként mindig a menzeszt előzte meg 1-másfél héttel a mellfájdalom, amikor terhes lettem, akkor pedig ez elhúzódott és akkor jött elő, amikor esedékes lett volna a vérzés és sokkal intenzívebben.
2020. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szülés előtt nem voltak érzékenyek a melleim. Utolsó hónapban váltak érzékennyé. A szoptatás nagyon nehéz volt, mert minden érintésre a csiklandósság érzése fogott el, de igen nagyon. Érdekes módon valamitől megmaradt ez az érzékenység. Évekkel a második gyerek után, mai napig ilyen érzékenyek, csiklandósak. Férjemet nagyon idegesíti, hiszen alig bírom elviselni, ha hozzáér. Akár határozottan, akár simogatóan, nekem mindig csiklandós érzésem támad. Eleinte ráadásul kellemetlen érzés, kiráz szinte a hideg, libabőrözök. Pár perc után már kellemesebb, de a szülések előtti állapotot nem kaptam vissza sajnos. :-(
2020. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
7 hetes vagyok...minden tünetem van, kivéve a cicis tüneteket..normális ez? Volt még így vki?
2020. nov. 2. 19:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Elsővel nem volt érzékeny, most a másodikkal sem (egyenlőre). Nekem a cicim helyett a hasam van megduzzadva
2020. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, tök normális. Elsővel ilyen voltam, sose volt a mellemmel semmi. A terhességi tüneteknek nem kötelező megjelenni, semmit nem jelentenek, nyilván a kimaradó menstruáción kívül. Van, akinek durvák, van, akinek semmilyen 'mellélkhatás' nem jelentkezik. Teljesen oké az is, ha szét akar robbanni a melled a fájdalomtól, meg az is, ha semmi nem változik.
2020. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!