Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejött valakinek a szódabikarb...

Bejött valakinek a szódabikarbónás vagy lilakáposztás teszt a baba nemét illetően?

Figyelt kérdés

Tudom, ezek elvileg hülyeségek ésasatöbbi, de ha más nem, komolytalanul véve kíváncsiságból meg lehet csinálni, míg ki nem derül a baba neme... :)


Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy hányan vannak itt, akiknek bejött/nem jött be a teszt eredménye? Attól függetlenüol, hogy hülyeség, sokat olvasgattam külföldi oldalakon (ott nagy divat ez a két teszt) és ahogy látom, igazából többeknek bejött, mint nem, sőt olyat is olvastam, hogy mikor sokaknak csinálták meg, akkor kb. 75%-nak mutatott igazat, ami azért már nem olyan kevés...


Nekem amúgy mindkettő lányt mutatott, bár a 12 hetes UH-n azt mondta a szonográfus, inkább fiúra tippelne, bár nem tudja még ilyenkor biztosan megmondani.


Ilyen "baromság az egész"-jellegű válaszokat nem kérek, leírtam, hogy nem kell ezt vérkomolyan venni, akinek nem tetszik a kérdés, menjen tovább :)



2020. okt. 12. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
A szódabikarbóna nekünk bejött, nem habzott egyáltalán és kislányunk lett. A másikat nem próbáltuk ki.
2020. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nagy százalékban bejön, 50-50% az esélynél ez a normális. A párod is próbálja ki, nagyon nagy eséllyel ugyanaz lesz az eredmény, pedig ő tuti, nem terhes.
2020. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem jött be, viszont úgy felfújt a káposzta, mint a fene
2020. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj ezekkel, hogy olyan dologra tippel, amit 50%, hogy eltalál. En csinaltattam egy 100%-os tesztet. Prenanak hívják.

Ilyen vudu sálán baromságból anyam csinált valami ingásat. Az is fiut hozott ki, de hát, az 50% nem olyan kicsi 😀

Amúgy nekem is már a 12 hetes uh-n amit tippeltek az jött be végül.

Volt még két ilyen naptáras izé, azok lányt mutattak.

2020. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Szodabikarbonas bejott es a baratnomnek is.
2020. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Kivancsi voltam megcsinaltam. Eszerint lany. Megnezzuk mit mond holnap a doki :)
2020. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Remélem tudjátok hogy a szódabikarbóna attól függ habzik e vagy sem mennyi épp a húgysav a pisiben.. 🙄
2020. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kétszer bejött :) első kisfiú(habzott nagyon) , második kislány (semmi nem történt) Harmadikat még nem tudjuk , de a teszt szerint kislány :) 16 hetet töltöttem tegnap. Ha kiderült írok bejőtt-e ez is:P Nyilván nem erre alapoz senki ez csak szórakozás :)
2020. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!