Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket kell egy februári...

Miket kell egy februári babának vásárolni?

Figyelt kérdés
Bababútor van, de fogalmam sincs, hogy milyen ruhákat kellene pl, illetve egyáltalán milyen egyéb kellékek kellenek egy babához.
2020. okt. 17. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Millió kelengye listát lehet talalni az interneten. Nezd at oket. Gondolom a vedono is elmondta az alap dolgokat, amik szuksegesek.
2020. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legpraktikusabb bodyt+ rugdalózót adni a babára. A rugdalózóra mehet az overál és már készen is vagytok az indulásra. Nekünk olyan overálunk volt, amin volt kapucni, kesztyű meg "cipő" is. A kapucni alá érdemes egy sapkát is adni, ha hideg van. Érdemes egy vékonyabb overált is beszerezni. Ha hordozod, könnyebben befér a kendőbe, meg nem is lesz melege. Autózáshoz is jobb a vékonyabb overál, könnyebben be tudod kötni az ülésbe.
2020. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha elmondta volna, értelemszerűen nem tettem volna fel a kérdést :) az internetes listákat pedig azért nem szeretem, mert tele vannak olyan holmikkal, amelyeket itt a döntő többség feleslegesnek titulált. Ezért lennék hálás egyéni véleményekért.
2020. okt. 17. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem február végi babám született és igazából pont olyan időszak volt, hogy hol nagyon hideg, hol melegebb nap volt. Szerintem ilyenkor a legfontosabb a réteges öltöztetés. Egyik nap overálban voltunk setálni (alatta hosszú body, rugi+sapka), másik napon elég volt a body+rugi és egy vastagabb takaró és sapka. Tehát ruhából: hosszú ujjú body(5-6), rugi (5-6), vasatagabb és vékonyabb overál, sapkácska (nekünk a gyerekorvos szerette, ha otthon is van rajta), takaró babakocsizáshoz, kis lábfejes nadrágok, pulcsi-kardigán amelyik praktikusabb neked, textil pelusok, hálózsák.

Most ennyi jutott az eszembe lehet hiányzik valami.

Nekünk még nagyon jól jött az orrsziporszi, sajnos a kórházból már megfázva hoztuk haza és sokat volt bedugulva az orra, szörtyögött és az orrsziporszi nagy segítség volt, erre is vannak különböző fajták.

Egyéb kellékekhez meg szerintem nézhetsz egy kelengyelistát szerintem is.

Remélem tudtam segíteni és kellemes babavárást :)

2020. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Január 29-es a fiam. Sokat voltunk kint de ennyi idősen csak fekszenek. Szoval egy nagyon jó bundazsak/anorak vagy ilyesmi kell. Abba beletettem a sima benti ruhájában és abszolút melegen tartotta a mínusz fokokban is. Ezen kívül sapka kell rá ami a fület is takarja.

Bentre rugdalozo, hosszú ujjú body, zokni, nadrág.

Szoval abszolút semmi extra. Esetleg vegyél 1-2 pulóvert. Aztan ennyi.

2020. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!