Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok ki hogy...

37 hetes vagyok ki hogy bírja? Nagyon megfájdul lent? Ti ilyenkor még mentetek vásárolni, sétálni? Van egy ovis fiam öt is hozom visszem néha már rossz menni

Figyelt kérdés
2020. jan. 17. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még két hetet dolgoztam. Szintén van egy ovis fiam.
2020. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Pontosan
2020. jan. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Én egész jól bírom, hogy Te 37 hetes vagy.
2020. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vásárolni, sétálni? 🤣 Az elsővel bútorokat raktam össze 41 hetesen is, a másodikkal gletteltem a vége felé, a harmadikkal a karácsonyi vacsit vállaltam be a 39. héten, a negyedikkel semmi extra nem volt, csak rohangáltam a 3 nagy után. 😄
2020. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hajjaj...költöztünk az utolsó hetekben. Képzelheted. Úgy mentünk szülni, hogy este még képeket fúrtunk fel a falra, lámpát szereltük, szőnyeget terítettünk. Aztán lefeküdtem aludni és arra ébredtem hajnalban, hogy a lányom kirúgta a burkot, másnap éjfél után meg is született.
2020. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még betöltött 40.hét után is vittem a fiamat suliba, intéztem a dolgokat. Szülés előtt pár nappal még megpucoltam az ablakokat, mondván egy darabig nem lesz rá időm. De már az utolsó hónapban minden bajom volt nehezemre esett minden. Kitartást!
2020. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

37vhetes vagyok

Sajnos nekem is nehéz mozogni mert a sétára állandóan beszúr a hasam és keményedik. De itthon elvagyok, közeli boltba el tudok menni, de a séta hiányzik.

Itthon ha takarítok a derekam nagyon fáj, ha még főzök és nem valami gyorsan osszeutheto kaját csinálok akkor nagyon vizesedik a lábam és a kezem. Amúgy is de ilyenkor főleg. De már nem sok van hátra 😃

2020. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most jól bírom,38 hetes vagyok. Mellette van egy 15 hónapos kisfiam és 2 kislányom(3 és 4,5 évesek). Tavaly mikor a kisfiamat vártam, akkor költöztünk és már a 35.héten is borzalmasan voltam. Mi is tegnao raktuk össze a baba kiságyát, ma sütöttem almáspitét, sokkal energikusabb vagyok, mint tavaly, pedig eggyel több a gyerek.
2020. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Menni megy a séta de nagyon benyilal lent .Rossz így menni .
2020. jan. 17. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!