Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenképp tartani kell a...

Mindenképp tartani kell a diétát, ha 7,7 a cukor terhelés?

Figyelt kérdés

A háziorvosom szerint egyek rendesen, csak a cukrot mellőzzem. De ő azon az állásponton van, hogy kell a babának a tápanyag. Nagyon alacsony és vékony testalkatú vagyok. 51kg-val kezdtem a terhességet, hiztam 5,5-t eddig. A magán doki szerint pedig 160g ch diéta szükséges. Kísérletezek vele de sokszor éhes vagyok, és nem is tudom, hogy ezzel mindent meg adok-e a babának.

Van olyan, aki nem tartotta a dietat ilyen érték mellett? Lett valami következménye?



2020. okt. 17. 11:39
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tényleg szigorúan fogom venni, remélem sikerrel is járok!
2020. okt. 17. 18:11
 22/22 anonim ***** válasza:
45%
En korhazban fekudtem tavaly a terhespathologian,mikor levettek a cukrot,7,0 lett a terheles es ott 7,2tol van dieta. Semmit nem kellett tartanom,a kutya sem foglalkozott vele. Viszont en elozo nap bezabaltam egy csomag pilota kekszet,mert egy hetig nem hozott be nekem a ferjem semmi edesseget,es addigra mar a kisujjam levagtam volna erte. Szoval erdekes ez. Itthon meregettem utana ehgyomrit es mindig jo volt.
2020. okt. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!