Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már terhes pocak?

Ez már terhes pocak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kedden leszek 20 hetes kismama. Nem igazán látszik ruhában a pocakom. Kicsir furcsa, hogy mások ennyire nem látják, holott ruha nélkül van ott valami anélkül, hogy kitolnám (kép).

Pl.kabátot vásároltam, ahol segített az eladó is. Mondtam neki, hogy olyat szeretnék, ami pocakosan is jó lesz. Azt válaszolta, hogy ohn, amiatt ne aggódjak, talán tavaszra ha látszani fog, akkor már úgyis másik kabát lesz. Közöltem, hogy március közepére vagyok kiírva és teljesen hitetlenkedett. Bántó volt, hogy nem hiszi el és erősködik.

Bababoltban hasonló volt a helyzet, amikor nézelődtem.



[link]



2020. okt. 23. 15:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Hát, ennél belesebb nők tucatjait ismerem :-) Nyilván hogy tudom, várandós vagy, látom, de egyébként ez egy kicsi, kecses has. Nekem úgy a 14. héten volt ekkora.


De emiatt ne aggódj egyáltalán, bajt nem jelent. Hosszabb távon meg lehet szerencséd lesz, én pingvinként totyogva tolattam az óriási hasam miatt, bármit megtettem volna, ha kecses kishasam van...

2020. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pocakos testalkat. Nagyon vékony sem, olyan normál.
2020. okt. 23. 15:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd most elkezdeni igazán nőni a pocakod. Nekem első babánál, 24hetes korig észre sem vették ha pulcsi volt rajtam, de a végére hatalmas pocakom lett.
2020. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok pocakos testalkat."


Mert szerinted, akinek nagy, az pocakos alkat? :)

Gondolom, magas vagy, így van helye vertikálisan is.

Én se nézném terhes hasnak, de inkább örülj.

Nem poén hatalmas terhet cipelni, ami mindenben akadályoz. Örömmel cseréltem volna veled. És én se vagyok "pocakos alkat", konkrétan kockás hasról indultam és 8 kilót híztam, amiből 3,5 volt a gyerek (nem edzés, hanem gdm miatt lett csak ennyi hízás).

2020. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igen, magas vagyok, 175cm körül :)

Nem, úgy értettem, hogy nem vagyok pocakos, hogy arányaiban azért feltűnőbbnek kéne lennie, hogy az nem háj :D

2020. okt. 23. 15:38
 6/17 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van, hogy honnan indultam a hónap elején :)

2020. okt. 23. 15:43
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Pontosan miért zavar, hogy nincs hatalmas hasad ? :)


Értem én egyébként, szeretnéd, ha a világ is látná, hogy terhes vagy, nincs is ezzel baj, de hidd el, ha a baba méretei megfelelőek, és szépen fejlődik, akkor ez legyen a legnagyobb "bajod".


Ez csak azt mutatja, hogy erős a hasfalad, nem "esik előre" a méhed.

2020. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem, az emberek reakciója zavar, például az erősködés, hogy már pedig én nem vagyok annyi idős terhes. Nem érdekelne, de hát a hormonok miatt hamar rákattanok ilyenekre :D


A baba egyébként jól van. Mensi szerint 21 hetes lennék ma, de nálunk mindig méret alapján nézik, tehát a 12.hetihet, így vagyok 19+4.

Amúgy +1 kilónál tartok.

2020. okt. 23. 15:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hát az embereken, úgy általánosságban nem tudsz változtatni. Ha nagyon zavar az ilyesmi, tarts magadnál egy ultrahangképet a méretekkel, meg az időpontokkal :) persze, csak vicc, és értem, a hormonok, de a legjobb, ha ilyen esetben csak elengeded, amit mondanak
2020. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj, hogy kicsinek látod a hasadat. Van, amelyik baba inkább a gerinc felé helyezkedik el. Nekem is pici volt, mégis 3.és fél kilós fiam lett.
2020. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!