Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert volt ilyen almom es...

Miert volt ilyen almom es ilyen ostoba gondolataim, ha tudom, hogy a ferjem az apa?

Figyelt kérdés
Kerlek ne nezzetek hulyenek, mar kinomban en is nevetek magamon..Tehat leszogezem sosem csaltam meg a ferjem.. De nem csak ot, az exeket sem, soha. Pontosan tudom melyik aktusbol fogant a fiunk, meg a ferjemnek meg is jegyeztem, hogy mi lesz, ha sikerul? O meg valaszolt:Hat vagy fiu vagy lany :) Elso probalkozos honap volt. Na lenyeg, hogy olyan hulye gondolataim vannak, hogy mi lesz, ha a gyerek fekete lesz vagy kinai vagy nem fog senkire hasonlitani. Mar errol almodtam is, hogy kinai babank lett. Naszuton voltunk amikor mar az embrio a pociban volt (fekete helyi lakosok lakjak a szigetet), a csaladbol sokan poenkodtak rajta, hogy na majd jon egy kis neger baba a csaladba, ki tudja most mar...na mekkora poen ha-ha-ha. Na szal kb emiatt lesz vagy csak pusztan bolond vagyok, nem tudom. Mar azt is almodtam, hogy naszuton sperma volt a medence vizeben es teherbe ejtett egy helyi neger. Tudom ez total nonszensz,de amugy tok rossz erzes. Miert vannak ilyen hulye gondolataim, ha tiszta a lelkiismeretem?
2020. okt. 26. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
JAj, tudsz te ennél jobb kérdést is kitalálni...
2020. okt. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Miért találná ki?

Mikor terhes voltam, álmomban a fiam barna bőrű/szemű fekete hajú volt, én meg hot ideg,hogy miért ilyen és az apja nem fogja elhinni,hogy az övé :D

Aztán megszületett és olyan szinten az apja hasonmása.. durva.

A terhes agy tud hülyeségeken pörögni. :)

2020. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Volt már a világtörténelemben fehér párnak fekete gyereke. A nagymama volt a ludas, megcsalta a nagypapát, mázli, hogy a fiúk fehér lett. Az unokán jött ki a gén.
2020. okt. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak fura álmai terhesen. Én azt álmodtam, hogy macskát szültem, és vittem magammal osztálykirándulásra, és nem ülhettem fel vele a körhintára. 🤣

De azért nappal csak tudod használni a józan eszed, hogy nem lesz fekete, mert mitől lenne...

2020. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat álmodtam, hogy kimentem a konyhába kávézni a férjemhez, és egy idő utan feltűnt, hogy már nincs nagy hasam. Szaladtunk be a szobába, ott aludt a baba az ágyban, azon csodálkoztunk, hogy észre sem vettem, hogy az éjjel megszültem. Ja, 120 cm-el született, es azon sírtam, hogy a sok 56/62-es ruha mind kicsi rá 🤣🤣
2020. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

En mix babat varok, ket het mulva vagyok kiirva. Almomba mindig teljesen feher mint en.. 😂

Az almok ilyenek.. :D

2020. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5

Én rendszeresen álmodtam a babámmal,de szüléssel soha. Csak terhes voltam aztán csak úgy lett. :D gondolom a tudatalattim dolgozott a szülés miatti félelem miatt.

2020. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is tök cuki ez a kérdés. Ne foglalkozz vele! Én sajnos még nem vagyok terhes, de álmomban már rengetegszer voltam, szültem is, vadabbnál vadabb végeredménnyel😀 Ha mindet elhinném, már megbolondultam volna.

Egyébként szerintem egy újszülött leginkább egy békára hasonlít, mégse gondolja senki, hogy egy 🐸 az apja😉

2020. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves elso, sajnos valos az elmebajom, nem talalom ki, ez van... Kosziii mindenkinek, jokat mosolyogtam az almokon :) vegre elengedtem ezt a butasagot...egyebkent 25 hetesen a babamozin a kisfiunk profilbol tok ugy nezett ki, mint a ferjem oldalrol, amikor alszik *.* a szaja, arca, na nagyon hasonlit, ki is raktam azt a kepet a lakasba :) aztan remelem nem lesz tobb szines boru babas almom :D
2020. okt. 27. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!