Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek közepes vagy magas...

Akinek közepes vagy magas kockázatú lett a kombinált tesztje, kiderült mi volt az ok?

Figyelt kérdés

Főleg a vérvétel rész érdekel, azoknál akik rosszabb eredményt kaptak (közepes vagy magas kockázat Down-kórra), de végül egészséges babájuk született.

Nekem a 12 hetes UH-n minden tökéletes volt, 28 éves vagyok, de a vérvételen rossz eredmények jöttek ki mindegyik értéknél, ezért közepes kockázatú besorolást kaptam.

Csináltattunk Prena-tesztet, ami jó lett, így az orvosom szerint kizárható a Down-kór.

Engem viszont zavar, hogy akkor mitől lett olyan rossz a vérvétel eredménye? Ez kiderült valakinél, vagy ilyenkor ezt nem vizsgálják tovább?


Köszi.



2020. okt. 26. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Nyitott gerinccel született a baba, ami az uh-on nem látszódott, más vizsgálat, meg nem mutatta ki. (Pedig, nem egy vizsgálaton voltunk.)


A születése után ért minket a sokk.


4 műtéten, rengeteg fejlesztésen vagyunk túl.

S vár még minimum 2 műtét.


De nagy harcos a fiunk! Büszke vagyok, hogy az édesanyja lehetek.


De a terhesgondozáson részt vevő orvosok zömét, említesre sem tudom méltatni. S van köztük, neves magánkórházban dolgozó is. De mentgetni magukat, elsőrangúan tudják!

2020. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó, sajnálom. Nagyon bosszantó lehet, hogy ennyi vizsgálat alatt sem vették észre. Kitartást kívánok nektek, és teljes, boldog életet a kisfiatokkal. :)
2020. okt. 26. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Fú, most megint elindítottad a paravonatot nálam. Magas kockázat jött ki Downra, voltunk Niftyn, az negatív lett. Az orvosok emiatt nem is javasoltak több vizsgálatot. Ultrahangok tökéletesek, a genetikaikat duplán csináltattuk, múlt héten volt a 20. Heti. Egyedül a PappA értékem volt alacsony. Izgulok értetek és magunkért is!
2020. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: (Szintén 28 még egy pár napig)
2020. okt. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!