Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire gyakori,...

Szerintetek mennyire gyakori, hogy a petezsákban nem fejlődik az embrió, csak a petezsák üresen nő?

Figyelt kérdés
Második babámat várom. Múlthéten szerdán voltam orvosnál, aki csak 8 mm-es petezsákot látott, ekkor 5 hetes voltam. Visszahívott ezen a héten csütörtökre újabb ultrahangra. Olyan sokszor eszembe jut, hogy biztosan feljődik benne a baba?
2010. aug. 9. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Butaságokra nem gondolunk, csak pozitívan!! Fejlődik szépen a kisbabád, és kész :-)

Szerintem nem gyakori egyébként hogy csak a petezsák nő.

2010. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nálam sajna ez volt tavaly augusztusban és missed ab.-ra került sor. De igaza van az előttem szólónak csak optimistán ott lesz az a baba. 5 hetesen még nem törvényszerű hogy baba is van. Lehet később fogant azért nem látott még semmit. Én drukkolok:)

37hkm

2010. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 6 hetesen voltam először, akkor 15*12mm-es petezsákot látott a doki. Két hét múlva kellett volna visszamennem, de barnázás miatt 3 nap múlva visszamentem, akkor már 6mm-es embriót is látott. 8 hetesen mentem vissza, akkor már 16mm-es volt a kis bébim. Én most már a 12 hetes uh miatt aggódok picit, hogy mindent rendben találjanak. :) Boldog babavárást! 10+3 heteske
2010. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5+5 hetesen nekem is 8 mm-es petezsákom volt, 8+3 hetesen kaptam időpontot újabb uh-ra. Paráztam én is.

Most 35 hetes ikres kismama vagyok:-)

Pozitívan!

2010. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám :-) Ugyanígy féltem én is! 5 hét 0 naposan voltam, 9mm petezsákot mértek. Féltem, hogy üres marad.. Aztán kerek egy hét múlva már szívpulzálást is láttam, 5,5mm volt a babám! Ne félj, tuti nem lesz baj!
2010. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!