Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCOs kismamik, szedhető a...

PCOs kismamik, szedhető a terhesség alatt a metformin? A + teszt után mikor mentetek először orvoshoz?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 14:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
vegig szedtem a terheseg alatt 1*850et.5ik heten(4+6)mentem dokihoz,latszott a petezsak.
2010. aug. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt pozitív tesztem, hasonló cipőben jártam, mint az egyik válaszoló, nem látta a doki a terhességet, szednem kellett gyógyszert, hogy megjöjjön a mensim, de csak nem jött meg. A következő uh-án már látszott a kicsim, de azt mondt a doki, nem kell szednem semmit. Vetélésgyanúval kórházba kerültem, ott sem foglalkoztak a PCO-val, végül hál' Istennek kisebb-nagyobb zökkenőkkel, de rendben lezajlott a terhességem, és a szülés is. Most hét hónapos a kisfiam, szoptatok még, de továbbra sem szedek semmit. A szoptatás befejeztével akarok kicsit utánajárni a dolgoknak, egyrészt, mert nem olyan soká szeretnénk második babát is, másrészt, mert hosszú távon nem mindegy, hogy mennyi mindenre hat negatívan a PCO. Minden jót Neked!
2010. aug. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!