Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most melyik a helyes?

Most melyik a helyes?

Figyelt kérdés

Pontosan 11 hetesen voltam ultrahangon. Az ultrahangos papírra viszont azt írta az orvos, hogy 11w6. Most melyik a megbízhatóbb? Melyiknek higgyek? A CRL egyébként 46mm.

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2010. aug. 9. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A 12hetes Uh a legbiztosabb.De a terhesség korát az utolso mensitöl számolják(mivel nem tudni pontosan mikor fogant).6nap eltérés meg még bele fér.
2010. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én 12+5 hetesen voltam a papírra azt írta 13+6 hetes, de végig nagyobb volt és mégis a menzes szerint számol.

37hkm

2010. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok a 46mm 11+2napos magzatnak felel meg.
2010. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Offolok...

Nem kötekedni akarok, de...:

Novemberben volt utoljára vérzésem! Októberben fogok szülni...Miért?? Mert nem rendesen van menzeszem! Kénytelen vagyok arra hagyatkozni amit az uh alapján állapitottak meg! Még 26 hetesen is stimmelt a méret, az idővel!


Üdv 30 hetes pocis

2010. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok :)
2010. aug. 9. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!