Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes labor eredmények ?

12hetes labor eredmények ?

Figyelt kérdés

Már voltam 12hetes uh n de a leletek még mindig nincsenek meg mivel eddig sajnos nem tudtam el menni mert dolgoztam aztán tegnap voltam és haza küldték annyival hogy kérjek időpontot

November 9én kell vissza menjek terhes gondozásra és addigra nem hiszem hogy meg lesznek az eredmények az gond a dokinak ha nincs meg csak a későbbi időben jönnek majd meg ?


(Alapból későn mondtak hogy kell menjek 12hetes uh előtt 1nappal mondtak hogy mennem kell)

Mivel első baba nem tudom mit tegyek es hogy baj e ?


2020. okt. 30. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most az elso trimeszteri vervetel v a kombinalt teszthez kell?
2020. okt. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 13 hetesen volt az uh és ott kaptam csak beutalót, semmi bajom nem lett belőle.

Ha kombinált teszthez kell az gáz, 24 órán belül kell levenni a vért.

2020. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első Trimeszteri labor vizsgálatok ☺️
2020. okt. 30. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Elvileg pedig már másnapra meg kell lenni az eredménynek. De legkésőbb addigra, mikorra mész a gondozóba. Amúgy ügyfélkapuval te is rálátsz az eredményekre.
2020. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyreszt lesznek meg az eredmenyek masnapra van egy ketto ami tobb het mire megjon.
2020. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Másnap fent volt ügyfélkapun. Amúgy 1 hónap volt a postázás😂😂
2020. okt. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szuper köszönöm szépen

Azért aggódtam mert a vedonom is azt mondta hogy 4het az eredmény

2020. okt. 30. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!