Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyit...

Terhesség alatt mennyit edzetek/edzettetek?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, eddig 6,5 kg-ot híztam, heti 3-4 alkalommal járok edzeni. Annyit változtattam csak, hogy a hasazós gyakorlatokat elhagytam, illetve könnyebb súlyokkal dolgozom.

2020. okt. 30. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
En ilyenkor már semennyit sem edzettem. Január végén szültem. Októberben edzettem vagy sétáltam utoljára. Utána már örültem, ha 30 percet kibirok pisiles nélkül, nem provokáltam a hólyagomat. 9 kilóval zártam a terhességet. Előtte úsztam, ellipszis trenereztem meg sétáltam.
2020. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Orvosom azt mondta, hogy ameddig kényelmes, addig nyugodtan edzhetek. Pisilni szerencsére nem kell félóránként menjek. Konditerembe járok és biciklizem.
2020. okt. 30. 16:07
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos veszélyeztetett terhesség miatt nem edzettem. 38 hetes terhes vagyok. 10 kilót híztam eddig. Azt hiszem ez nem vészes.
2020. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem edzettem viszont dolgoztam 40+5-ig, a 41. héten indítottak. Aktív voltam végig és figyeltem a kajára de edzeni nem volt sem időm sem kapacitásom, 7 kg-t híztam a végére. Most a második babával nem fogok dolgozni mert még itthon vagyok a naggyal, heti 3-4 alkalommal tervezek kímélő tornát csinálni, most is edzem heti 6 nap intervall edzéseket csinálok de terhesen nem tervezem majd ennyire komolyan nyomni, az étkezés viszont ugyanúgy egészséges és nem lesz nassolás.
2020. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező akkor szerencsés vagy 😀 ameddig nem feszül be a hasad/ nem dagad be a lábad stb nyugodtan. Érezni fogod ha már nem megy.
2020. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is egészségesen étkezem 8 éve, amióta életmódot váltottam, ezt tartom a terhesség alatt is. A lábam dagad sajnos, de csak estére.
2020. okt. 30. 16:22
 7/18 anonim ***** válasza:
Ém a gyerunkanyukam.hu kismama tornáját csináltam végig, elötte rúdfitnessre jártam, azt meg ugye terhesség alatt nem igazán jó. De muszáj volt utána valamit (nem a hízás miatt vagy ilyesmi, csak azért ha x évig mozog az ember, nehéz róla lemondani. De a gyerunkanyukámat ajánlom mindenkinek, nagyon jó :)
2020. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Itthon nincs rá igazán alkalmas helyem, terembe jobban szeretek lejárni, de ha majd rákényszerülök, akkor is a neten fogok youtube videókat nézni ilyen témában, felesleges pénzkidobásnak gondolom, hogy ezért külön fizessek (rákerestem).
2020. okt. 30. 17:48
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
8 szules után azért óvatosan. Nem lehet sima hasizom gyakorlatokat csinálni. Illetve mindent lehet csak max egy életre elszúrod a hasizmod. De amúgy a terem sincs gondolom ingyen.
2020. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A terem sem ingyenees gondolom. Én inkább fizettem, mert itt valóban olyan gyakorlatokat csinálnak, amiket lehet, nem ártok vele.

De persze mindenki maga bönti el, mit, és hogyyan szeretne. Meg persze hogy hol.

2020. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!