Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magne-B6-ot csak orvosi...

Magne-B6-ot csak orvosi tanács esetén lehet szedni?

Figyelt kérdés

Eddig a Béres magnéziumot szedtem/szedem, most fog elfogyni, de gondoltam, így a 35.héten áttérnék a Magne-B6-ra, jókat hallani, olvasni róla. De beszélnem kell erről a dokival?

Az eredményeimmel nem volt gond soha.

A betegtájékoztatóban viszont olvasom épp, hogy szoptatás alatt nem javasolt, mert kis választékban kiválasztódik az anyatejbe.


2020. nov. 2. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezd meg,nekem 36 hetesen már nem volt szabad szednem pl.
2020. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magnerotot ajanlott a doki, de en elotte berest szedtem, illetve van bagne b6 is itthon,azt is hasznaltam,mielott magnerotot vettem. Szerintem ha nem oriasi mennyisegben szeded,nem lesz semmi baj. Viszont 36.hettol en is ugy tudom,hogy le kell epitgetni,bar en meg csak 32.ben jarok.😅
2020. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Végig szedtem a magneB6-ot, de tudott róla az orvosom. Nem volt indokolt, de én azt világéletemben szedtem. Kiegyensúlyozottabbnak érzem magam tőle.
2020. nov. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
36 hétről már nem érdemes szedni...sőt nekem kifejezetten nem ajánlották
2020. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszi az infókat! Még jó, hogy nem magánakcióztam ;)
2020. nov. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!