Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki, hogy 4...

Hogy bírtátok ki, hogy 4 hetent kell csak dokihoz menni?

Figyelt kérdés
8 héten voltam utoljár uh-n, ahol minden rendben volt így legközelebb csak a 12. heti uh lesz, és nekem az borzasztó hosszú idő :( Más is így volt vele? Jobb lesz majd ha már érzem mozogni? Tudom kicsit para mami vagyok, de első baba
2020. nov. 4. 10:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont az ellenteted vagyok. Én örülnék ha a kötelező uh-kon kívül nem kellene mennem.

Egyszerűen utálom a flegma orvosokat a kórházat,ahová menni kell pedig semmi betegségem nincs.

Engem nem nyugtatnak meg a gyakoribb vizsgálatok, mert akár másnap is történhet valami. Persze nem így állok hozzá.

Bár a 12. hétig én is izgulni szoktam, mert addig azért nem élem bele magam 100%ban.

2020. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen és ha mozogni érzed majd, és problémamentes a terhesseged sokkal jobb lesz!!
2020. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Nehezem. Viszont amikor mentem arra gondoltam, hogy megy az idő nagyon. Egyébként a védőnő még meg is szólt, hogy minek megyek ilyen sűrűn csak pénzlehúzás. Havonta szerintem kibírható összeg. Mindegy. Mindig izgatott voltam. Végre láthatom az arcát. 🙂
2020. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A választott orvosom messze volt és borzasztó az út odafelé, úgyhogy örültem volna ha ritkábban kellett volna menni!

A baba miatt egyáltalán nem aggódtam

2020. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is megyek négyhetente.


7 és 12 hetesen voltam, aztán legközelebb a 18. hetire. Utána nem tudom, mikor hívnak, nem hiszem, hogy 1 hónap után, majd a 26. héten megyünk babamozira.

2020. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Enis pont így vagyok ahogy te🙈én már a 12.héten tulvagyok,16.hétben megyek legközeleb(ami jövőhét),de énis nagyon stresszelek es várom és nem telik el az a 4hét,de mikor otvagyok akkor mer arra jövök rá,hogy azér mégis telik az idő😊Jó lesz minden,ne stresszelj:)Boldig babavárast🥰
2020. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

Az elsőnél olyan parás voltam, hogy mentem soron kívül uhra magánba négyszer is az első 5 hónapban, megértelek.

Ha mozog majd jobb lesz, bár akkor azzal fogja rád hozni a frászt, ha front alatt fél napig nem mozdul érezhetően mert átalussza a napot😄

Nekem az segített, hogy tudatosítottam magamban, hogy nem változtat semmin, hogy mennyit nézegetem.

Ahogy írták, sajna uh utáni nap is történhet baj, ha ez volt"megírva", nem tudod befolyásolni, haladni kell az árral és vigyázni magadra, ezzel megtettél mindent, amit lehet.

Fel a fejjel. Hidd el, lesz még mikor edzedbe jut milyen jó lenne, ha pár órára vissza mehetne a pocakba hogy jól kialudd magad, vagy nyugiban beülj a kádba tudva, hogy nem kell kipattanni bármelyik pillanatban ha felébred 🤭

Boldog babavárást!

2020. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én pont akkor lennék kikészülve, ha folyton UH-ra kéne járnom mert előtte egy héttel már feszült vagyok, vajon mindent rendben találnak-e. Jobb 6-8 hetente feszültnek lenni, mint 3 hetente.
2020. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem okozott lelki traumát. En utaltam uh-rá járni. Folyton gyomoridegem volt előtte.
2020. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Legútóbb 12 hetesen voltam most vagyok 14+3 de már alig várom ,hogy lássam . 16+6 naposan kell mennem... Olyan lassan telik az idő 😔 Már volt egy vetélésem 8 hetesen ezért a 12 hétig voltam 2 soronkivüli vizsgálaton mikor aggódtam. Most is mennék de már érzem ìgy nyugodt vagyok 😊
2020. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!