Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírtátok ki, hogy 4...

Hogy bírtátok ki, hogy 4 hetent kell csak dokihoz menni?

Figyelt kérdés
8 héten voltam utoljár uh-n, ahol minden rendben volt így legközelebb csak a 12. heti uh lesz, és nekem az borzasztó hosszú idő :( Más is így volt vele? Jobb lesz majd ha már érzem mozogni? Tudom kicsit para mami vagyok, de első baba
2020. nov. 4. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Elsőnél még a falat kapartam. Ráadásul rengeteg komplikáció volt így kb a 3/4 terhességet a dokinál töltöttem.


Igy a 3.gyereknél már 🤣 csak azt veszem észre, hogy megint menni kell. Hopp mindjárt itt a program csm ideje.. 😳🙄

2020. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem volt egy extrém koraszülésem, ami miatt rettegtem, hogy a mostani terhességemnél sem fogják időben észrevenni, hogy baj van és ezt a babát is el fogjuk veszíteni. Közben kerestem egy magán orvost is, aki azért válaszolt a kérdéseimre, alaposabban megvizsgált, megmutatta a babát az uh-kon, nem olyan futószalag szerűen ment a dolog, mint államiban. Általában úgy időzítettem a vizsgálatokat, hogy két sztk-s vizsgálat között voltam a magán dokinál is egyszer...így nagyjából 2 hetente látott orvos. Engem megnyugtatott...de tényleg csak az előzményeim miatt vállaltam ezt. Első terhességnél nem jártam gyakrabban, mint kellett volna. Most már nagyon nyugodt vagyok. Hetente kell már ctg-re mennem, jövő hétre vagyok kiírva szülésre. Én nem bántam meg, hogy így csináltam végig.
2020. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem bántásból kérdezem, de ti nem dolgoztok?! Én mire végeztem a vérvétel, védőnő, terhesgondozás, ultrahangos körökkel, kb fújtam kettőt, de már kellett is beküldeni az új időpontokat a főnököm naptárába. Nekem az egész terhesség úgy elrepült, kb nem is emlékszem rá.
2020. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
37%
12es vagyok. Nekem március elején derült ki a terhességem. Azonnal home office-ba raktak a covid miatt május végéig. Júniusban az összes szabimat kivettem és a főnököm kérésére, az előzményekre való tekintettel júliustól tp-n vagyok.
2020. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. 12 hetesen voltam es jovo heten kell menni 16 hetesen. De nekem is nagyon sok ez az egy honap. Tudom em is paras vagyok ( ket veteles utan). Az amit valaki irt h ugyse tudsz valtoztatni ez jo, megprobalom alkalmazni.
2020. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Én már első perctől kezdve nem dolgozom (olyan anyagokkal dolgozom, ami veszélyes lenne a magzatra ezért tp-n vagyok) plusz clexant is szúrok és volt egy korai vetélésem ezért azonnal tp-re küldtek, szerencsére a munkahelyem is támogat benne. Így lehet, hogy több időm van parázni :)
2020. nov. 4. 14:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Hat kérdező, akkor kezdj bele mondjuk a gyűrűk ura trilógiaba. Könyvben 🙂 vagy valami hasonló. Hátha eltereli a figyelmed.
2020. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%
Én sokszor mentem külön ultrahangra is, hogy lássam, minden rendben vele és szépen fejlődik. Előzmények indokolták, hogy nyugtalan voltam, viszont így megnyugodtam. Amikor már éreztem mozogni, akkor már nem mentem. :)
2020. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!