Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ekkora szintu farokcsont...

Ekkora szintu farokcsont fajdalom?? Nagyon faj, mit lehetne tenni...?

Figyelt kérdés
Lassan betoltom a 38.hetet de elviselhetetlenul kezd fajni a farokcsontom.. Konkretan mint akinek eltort/megrepedt ugy faj :( az egesz terhessegem alatt fajdogalt, sokat nem tudtam ulni 2 helyben, de ma mar konkretan csillagokat latok, a fitt labdan jo csak vagy oldalt fekve. Ha megfogom a csont veget a fenekemnel erintesre is nagyon faj. Persze mondjak sokan normalis tagul a medencem, keszul a szulesre de ennyire fajhat?biztos hogy ez normalis?? :( Elso baba. Probaltam tornazni is, akkor jobb volt, de most csak oldalt fekve birok lenni... Gerincferduleses is vagyok, tornaval tartottam kordaban a derekfajasom, sikeresen, de most ez nagyon elkeserit :(
2020. okt. 31. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak mutasd meg szerintem.
2020. okt. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem szülés alatt tört le egy kis darab a farokcsontomból.

4 hétig nem tudtam ülni utánna. A Kocsiban is fekve tudtam csak hazajönni a kórházból.

Most 8 éves lett a fiam de ha kemény felületen ülök Akár fél órát már sajog.

Sajnos ha ennyire fáj akkor azon a szülés segít majd..ha mondhatom így. Bár készülj fel hogy lehet a vajúdás/kitolás alatt érezni fogod.

Én a kitolásnál éreztem hogy pattan valami lent,azon pillanatban éreztem hogy ez biza eltört.

Most pihenj,pihenj..meleg borogatás esetleg jól eshet rá

2020. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába mész orvoshoz, nem nagyon tudnak mit csinálni. Megröntgenezni nem fognak így max tippelnek, hogy megrepedt vagy ideget nyom vagy bármi. De azzal meg nem leszel előrébb. Tapasztalat sajnos. Nem tudnak ezzel terhesen mit kezdeni.
2020. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy normális-e, nekem a 38. héten ékelődött be a lányom feje, pont a bőrgyógyászaton ültem, és annyira fájt az egész medencém, hogy alig bírtam mozdulni, úgy kellett hazavinni az orvostól. Aznap egész éjjel vergődtem, azt hittem, ez már mindjárt a szülés, aztán másnapra elmúlt.

Ha nem múlik, azért jelezd az orvosodnak, hogy ez van.

2020. nov. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!