Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtál megenni a terhesség...

Mit tudtál megenni a terhesség elején, amitől nem voltál rosszul?

Figyelt kérdés
Mindentől undorodom, amit meg bírok enni, annak is érzek mellékízt. Első babánál kekszet tudtam enni, de most attól is undorodom, sokkal rosszabb.
2020. nov. 6. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló cipőben vagyok mint te én akármit eszek utánna ég a gyomrom és hányingerem van. Szintén második baba nekem elsönél semmi ilyesmi nem volt. Boldog babavárást 😊
2020. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a gyümölcssaláta volt a befutó. Meg a Pick téliszalámi. Kb a 16. hétig ezeken éltem, jócskán le is fogytam, mert amúgy én nem csak émelyegtem, de elég sokat hánytam is. Gyömbéres limonádét, gyömbéres jeges teát ittam még sokat, az valamennyit enyhített a rosszulléten, és a gyömbér íze elnyomott minden mást amúgy is, szóval az nem volt para.
2020. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A gyümölcsök és a csoki, minden mennyiségben. Hogy ne legyen annyira sok a savam, ropit ettem. A gyömbértől nagyon undorodtam, pedig direkt vettem gyömbér kapszulát a hányinger ellen, de olyan szaga volt, hogy a konyhaszekrény ajtaját se bírtam kinyitni 😃
2020. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Narancsot ettem mindig attól nem voltam rosszul illetve margarinos kenyeret paradicsommal, már most nem szeretem😆
2020. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam rosszul egyik gyerekkel sem.
2020. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szőlő és barack, de azt is úgy kellett leerőltetni.
2020. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Puffasztott rizs v.búzaszelet, ropi, citromos hideg víz, pirítós, korpovit keksz, vajas kalács
2020. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Sütőben ropogósra sült krumpli, banánturmix és a hideg kakaós puding.. a 14. hétig kb csak ezek estek jól ... Vagyis ezek nem köszöntek vissza, más is jól esett egy darabig, csak ahogy ettem volt hogy hirtelen mégsem esett jól😂🙈 és nem is maradt meg bennem.
2020. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyiknél csak chipset tudtam enni, a másiknál meg kolbásszal gyógyítottam magam :)
2020. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Hideg banán, hideg áfonya, és margarinos kifli hideg kakaóval. Két hónapig mást nem tudtam lenyelni.
2020. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!