Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy számoljâk ki ténylegeden...

Hogy számoljâk ki ténylegeden a terhességet?

Figyelt kérdés
Az utolso ciklusom julius 3.an volt meg. En 7hetes terhesseget szamoltam. De toltottrm le 2appot ami 8hetre szamolta ki. Most akkor melyik a valos???
2018. aug. 22. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fogd meg a naptáradat és számold ki, hogy július 3 óta hány hét telt el.
2018. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Betöltött 7 hetes vagy, tehát a 8. hetet tapossátok.
2018. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most nem számoltam utána, nem tudom mennyi vagy pontosan, de sok app a megkezdett hetet nézi. Tehát ha betöltött 7 hét x napos vagy akkor 8 hetesnek ír nem 7 hetesnek. de tényleg egyszerűen ki tudod nézni a naptárból app nélkül is :D
2018. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
En 7hetesre szamoltam, mert a utolso menstruacio hetet nem szamoltam bele. Ha beleszamolom akkor 8hetes. Azert kerdeztem mert mindenki maskepp szamolta nalunk is. Valaki azt monfja bele kell szamolni azt a hetet is amikor megvolt, valaki nem! Es itt elek kint angliaban es fontos tudnom pontosan mert itt eloszor 12hetesen vizsgalnak meg! Nem ugy mint magyarban! Aztan kovetkezonek a 20.heten es legkozelebb szulesnel latnak!! Nem azert kerdeztem mert analfabeta vagyok!!
2018. aug. 22. 16:34
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
7 hetes vagy
2018. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk Magyarországon az utolsó menzesz első napjátol számolják. Szóval az a hét is beleesik. Szerintem így számolj te is. Így hamarabb mehetsz ultrahangra is :-)
2018. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Az orvos is úgy számol, hogy az utolsó vérzésed első napjától, úgyhogy te is onnan számold!
2018. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ugy szamoltam en is hogy az utcso havim hetet is bele szamoltam es igy 8hetet szamoltam. Tenyleg csak azert kerdeztem mert ez alapjan kapom az ido pontot es nem mindegy h 1hettel kesobb vagy harabb kapom meg az elso vizsgalatokat! Hosszu es aggodalmakkal teli ez a 12het igy hogy nem vizsgal meg senki!! 😔😔

Koszonom a segitseget 💋🤗

2018. aug. 22. 16:43
 9/13 anonim ***** válasza:

attolfugg hany napos a ciklusod! ha van elteres a babanovekedesenel az elso 12.hetben akkor az orvos a szules varhato idejet meg megvaltoztatja!

mivel kb. 33 napos ciklusaim vannak..menzesz szerint 9.hetet tölteném holnap, de csak a 8.hetet kezdtem ténylegesen

2018. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem 31 napos a ciklusom.
2018. aug. 22. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!