Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kereken 5 hetesen 6mm petezsak...

Kereken 5 hetesen 6mm petezsak nem kicsi???

Figyelt kérdés
Ma vagyok 5 hetes kereken, doki 6mm petezsakot mert, szikholyagot meg nem lat :( aggodjak?

2020. nov. 9. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 4,4 mm-es petezsák volt 5 hetesen anno. Ma 2 hónapos :)
2020. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%

Örülj, hogy egyáltalán látott valamit és nem csak felritkulást.

Nem kell 5 hetesen rohanni és akkor nincs ez a pánik meg csalódottság. Elég 7 hetesen ha addig nincs vérzés vagy erős görcs.

2020. nov. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Harom korai vetelesen vagyok tul, ezert “rohangalok” dokihoz. Nincs szuksegem kioktatasra!
2020. nov. 9. 19:29
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom a vetéléseidet, de hamarabb akkor sem fog látni semmit a doki.
2020. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

De most őszintén..

Mi mit tudunk tenni, mondani többet mint az orvos aki kompetens ebben? Logika? 🤔 Ha az orvos azt mondja rendben, akkor szerinted a gyk népe jobban fogja tudni?

Volt 3 korai vetélésed. Oké.

Ki lett vizsgálva az oka?

Szerinted ha itt x ember leírja ha letudja írni, mert ilyenkor ritka akinél látszik egyáltalán petezsák..hogy x mm volt akkor biztosít téged egy újabb vetélés elkerülésében?


Bocs nem kioktatni akarlak, de nem értem ezeket a kérdéseket..

Az orvos kompetens ebben. Nem a mezei gyk népe.

2020. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam masok le tudjak irni hany mm volt....nem ertem, miert kell kommentelni, ha nem a kerdesre valaszolsz. Jol esik jol megmondani?
2020. nov. 9. 19:41
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Nem jól megmondani akartam. Csak nem értem ezeket a kérdéseket.

Mert értelmetlen. Nem lesz jobb neked ha leírja pár ember ha 1 vagy 2 hét múlva neadjisten ismét elvetélsz valami oknál fogva (amit nem kívánok). Érted?

2020. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Oke, de nem ez volt a kerdes es nem ertem, ez miert jo neked. Nem tudom voltal-e mar terhes (ha egyaltalan no vagy), de tudd, hogy ilyenkor a dokik meg nem mondanak semmit, mert nyilvan barmi lehet es ezzel en is tisztaban vagyok, de megnyugtat, ha mas leirja neki mennyi volt es jo kimenetele lett. Jobban alszom. Kevesbe ragom a kormeimet a kovetkezo idopontig. Szimplan ezert kerdezem. Es ne kelljen mar szegyelnem magam, mert megkerdezem.
2020. nov. 9. 19:50
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Igen most várom 3.babánkat. 3 kemény veszélyeztetett terhesség,2 sürgősségi komplikált császár, és most készülők a 3.program császárra.

Ezért is írom. Nem bunkóságból. De senki és semmi nem fog jobban megnyugtatni az orvoson kívűl.

2020. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Ne foglalkozz vele Kérdező! Vannak ilyenek, ettől érzi magát okosnak, hogy jól kioktatott. Van akinek ennyi öröm jut... 1. vagyok.
2020. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!