Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki a 9. héten csináltat...

Ha valaki a 9. héten csináltat genetikai tesztet (prena, panorama), annak eredményét csak a 12. héten kapja csak meg? Vagy csak a koromoszóma meghatározást kapja meg a 12. héten?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 17:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez a Czeizel Intézet oldaláról van:A PrenaTest® vizsgálattal a születendő gyermek neme is megállapítható, valamint a teszt ikerterhességben is alkalmazható. A PrenaTest® a 9. és a 20. terhességi hét között végezhető.
2020. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez tiszta sor, hogy a tesztet el tudjak akkor végezni. De en úgy tudtam, hogy a nemét nem szabad hamarabb közölni, csak az egyebeket. De így már nem tudom. Vagy hibáztak nálad, hogy meg tudtad, vagy valami változott 🤔
2020. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tavaly dec.4-én kaptam az eredményt....
2020. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as válaszoló vagyok! Czeizel intézetbe csináltattam prenát! Kb 20 ismerősöm csináltatott már prenatestet,niftyt vagy panorámát SENKINEK NEM mondták meg 12 hétnél hamarabb!

De ez az összes ezzel foglalkozó oldalon is le van írva és bármelyik szülész-nőgyógyász ezt elmondja.


Ha valakinek elküldték mégis az eredményt, az a dolgozó nem biztos,hogy másnap nem lett kirugva...

2020. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Értelek,én mégis megkaptam(remélem azért nem rúgtak ki senkit)...Azóta már meg is született,huncut betyár:)
2020. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ezt akkor sem hiszem el de gratulálok! :)
2020. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
89%
En elhiszem. Ahol emberek dolgoznak, ott hibáznak is 🤷🏼‍♀️
2020. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Napidoktor.hu- ról másolom:


Anyai vérvétel


Habár a magyar törvények miatt a baba nemére vonatkozó információ csak a 12. héttől közölhető, a 9. héttől elvégezhető kromoszóma-rendellenességek kimutatására alkalmas PrenaTest 100%-os pontossággal állapítja meg a baba nemét. A kockázatmentes módszer azon alapul, hogy a magzat genetikai jellemzőivel megegyező méhlepényből az anyai vérbe jutnak az elhasználódott sejtekből kiváló szabad magzati DNS-ek, és ezek szerkezetének bevizsgálásával a magzat neme már akkor megállapítható, amikor az a terhességi ultrahangvizsgálat során esetleg még nem látható.

2020. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!