Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12+5 h. az egyik legjobb...

12+5 h. az egyik legjobb magán uh-n elvégzett genetikai es szív uh-n NT: 2,39mm, orrcsont látható. Majd az állami intézményben:13+4 h. uh-n NT: 2,2mm, orrcsont kicsi, bal szivkamra echogen fokusz. Aggodjak emiatt Down gyanura?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Orvost kérdezted?
2020. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, 2 orvos, 2 kulonbozo valasszal.
2020. nov. 12. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Kombinalt teszt? Prena, Nifty, egyeb teszt?
2020. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elso orvos aki 40 percig vizsgalta nem talalt elterest, a 2 perces korhazi uh-n mutattak ki az echogen fokuszt. 4 nap volt a 2 uh kozott. Invaziv mintavetelr javasoltak a terhessegi kor miatt, mivel lepenyi mozaikossag eseten a nipt tesztek lehetnek falsak. A kerdesem arra iranyult, hogy csupan az uh alapjan van e okom aggodalomra? Jart mar igy valaki, hogy 4 nap kulonbseggel elvegzett uh-n latszodott elteres?
2020. nov. 12. 12:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a genetikai uh-ban jobban bíznék, az azért elég alapos. Vmi komolyabb tesztet csinálnék a helyedben.
2020. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerősi körben többeknek jött ki rossz eredmény, bár pontosabban nem tudom, mennyire és milyen tesztnél, de ennek ellenére egészséges babájuk született. Előfordul sokszor, hogy nem pontos az eredmény, szerintem ez alapján még nincs ok az aggodalomra.
2020. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!