Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen nem nölt semmit a...

14 hetesen nem nölt semmit a hasam, ugyanaz mind mikor nem voltam terhes , normális ?

Figyelt kérdés
vègkèpp nem gömbölyödik. én nekem 2 szer volt letètelem egyik 3 hónaposan az a hasam meg maradt olyan kicsit nagyobb azota se ment le most ujból terhes vagyok de 14 hetesen ugyanaz a hasam mind mikor nem voltam terhes baj e az ?? sovány lányoknál más nehezebben látszódik , de én??

2020. nov. 13. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%
Azért az mennyire durva, hogy akik a Kérdezőt megvédték, mind le lettek pontozva. Ez azért elgondolkodtatò! Beálltak az agyatlan mögé, pedig ez csak egy tapasztalatgyűjtésnek indult kérdés volt. Majdnem csak azt nem mondtad, ha már nem tudsz helyesen írni, akkor ne is "szaporodj". Én a te gyermekedet is sajnálom. Lehet, hogy írni tudni fog, de rendes ember egy ilyen rosszindulatú anya mellett nem lesz. Lehet lepontozni én is megtettem.😀
2020. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Megértettük, Teréz anya! De ettől még lepontozlak,mert nem értek veled egyet. Aki így ír,kizárt,hogy lenne érettségije. Akinek nincs érettségije,nem gyakran tud gyáron kívül rendes munkahelyen dolgozni,legtöbb helyen az a MINIMUM elvárás. Ergo vagy munkanélküli,vagy alig van keresete. Párja is vele egy szinten lehet. Sajnos nem kizárt,hogy elfogult vagyok,mivel Szabolcsban nőttem fel,ott pedig igencsak volt szerencsém jópár "ilyenhez". Az ilyen pont le fogja szarni,hogy tanult legyen a gyereke,pedig a saját példájából tanulhatnának.
2020. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
gyerekek ez telefon csak 😂😂 egyértelmü hogy nem esik jo irni, azert irok igy 😊 de ha jó esne helyesen irnank 😂 amugy mit kell enyire belemenni a dolgokba 😂 h mi lesz 😂😆 tudok irni 😁 de van sok hülye aki nem tud mást csak bele szólni màs dolgába mert magát nem tudja helyre tenni😁😁😄. Amm énis párom is dolgozunk, most én nem mert terhes vagyok ugye 😂 mindegy.. akik valaszoltak a kerdesemre ugye koszonom szepen megnyugtattatok kicsit ❤❤
2020. nov. 14. 20:19
 14/19 A kérdező kommentje:
Sok hülye egyhelyen akik a helyesírásról írnak telón... életük meg nincsen 😄😄
2020. nov. 14. 20:21
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha gond lenne, az orvosod mondta volna.

Mindenkinek más ez is,ahogy a rosszullétek is stb.

Sógornőm most 18 hetes és szerintem nagy a hasa. Normál testalkatú eddig 5 kilót hízott ami szerintem kicsit sok. Van akinek 9 hónaposan akkora mint másnak 6 hónaposan.

2020. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5%

Azért egyet jó, ha tudsz, hogy nem mindenki az akinek gondolod, mert éppen nem tanult. Igazából nem is szeretnélek meggyőzni, mert értelmetlen. Te ilyen , én olyan. Ettől szép a világ! Így név meg arc nélkül legalább kiélheted magad, mert szemtől szemben ezt nem tennéd😂. Én legalább szeretem az emberek, tartozzon bárhova is. A mai napig is tanulok és meglepő, de még töled is. Az emberek a munkám az életem.

Teréz anya😊 (ez tetszik😁)

2020. nov. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
5%
*tőled!! Mielőtt még engem is betalálsz😂
2020. nov. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azért, hogy a gyereked legalább megtanítják majd helyesen ( de minimum érthetően ) írni..
2020. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
14. hetes terhesen puffadás van csak,a hasad csak 20-22. hétől nő meg. volt 2 vetélésed ami rossz. hogy vagy?
2022. febr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!