Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki a szülésig nem akarja tudni a baba nemét?

Figyelt kérdés
Aki esetleg így csinálta, mi volt ezzel a tapasztalata? Milyen érzés volt a szülőszobán megtudni? Bejött a "megérzés" ha volt?

2020. nov. 15. 00:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki úgy csinálja , ahogy akarja , ha valaki így szeretné hát egészségére. Én a 20. Hétig bírtam ki :)
2020. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Én akartam tudni, de a nagynak sikerült úgy helyezkednie végig, hogy csak a 36. héten kaptunk egy “talán lány”-t. Amikor megszületett, nem is az volt az első kérdésem, hogy jól van-e, hanem hogy tényleg lány? 🤣


Ez alapján hatalmas katarzis lehet azoknak, akiknek egy “talán” sincs. 😊 Én nem bírnám ki, de megértem.

2020. nov. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Én ezt becsülöm, mert ennek az az üzenete,hogy tényleg feltétel nélkül várják, nincsenek felé ilyen szintű elvárások se. Én azt hiszem nem bírnám ki, főleg, hogy én nagyon lányra vágyom, egy fiú hírtől megijednék, ezt terhesseg előtt szeretném is levetkőzni.
2020. nov. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Azt gondolom hogy szereti a meglepetéseket, szeret spontán élni és csodálom a türelmét.

Én a szöges ellentéte vagyok. A 12. héttől tűkön ültem, alig vártam hogy megtudjam a nemét. Erre végül egészen a 28.hétig várni kellett mert a lehető legelőnytelenebb pózokban feküdt.

Az az ember vagyok aki mindent jóval előre megszervez, elrendez, abszolút nem szeretek meglepődni.

2020. nov. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Én nagyon szerettem volna tudni. De egyszerűen annyira rosszul feküdt bent (harántban, a lábai magaalá gyűrve, m8nden uh) h nem tudott a doki biztosat mondani.

Hát nem volt egyszerű vásárolni (kevés az uniszex baba cucc)

A megérzésem bejött. Kislány lett.

Mikor kivette a doki, megszólalt h "kisfiú"

Én meg meglepődtem h "tényleg? “ azt mondja" nem, csak vicceltem" 😂

Nagyon jó volt 😄

2020. nov. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Én ezt tervezem a 2.-al🙂


Egyrészt tök mindegy milyen nemű, mindkettőnek örülnék, másrészt tök jó lenne ott megtudni, mikor kibújik. Lehetne gondolkodni 2 névben, amit mindig is elveztem 😊

2020. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

A nővéremék nem akarták tudni. Természetesen megértettük. Mindig azt mondták, hogy a régi időket szeretnék ezzel visszahozni, amikor még 9 hónapig rejtély volt a baba neme és, hogy teljesen mindegy nekik, mi lesz az eredmény. (Mi a férjemmel a lehető leghamarabb akartuk tudni, de mi meg a névválasztással tököltünk a születésig, úgyhogy nálunk is kellett a megértés.) Jópofa volt tippelni, fogadni rá. Ami viszont érdekes volt, hogy rendesen gyakorolni kellett aztán a kislány nevét, mint amikor új kolléga jön a munkaközösségbe.

A tesómék meg nagyon örültek, mert egy kislányt (ép ész határán belül) "mindenképp" szerettek volna kislányt, így ezt kipipálhatták. A második babánál is így tervezték, de a doki elkotyogta magát az egyik uh-n. Egy ideig mérgelődtek rajta, aztán valamelyest megnyugodtak, mert lányra tippeltek, de kisfiúval volt várandós és így több idejük volt megszokni a gondolatot.

2020. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Ő dolga. Első gyermekkel én is így voltam, sokáig nem is tudtuk a nemét. De aztán már annyira kíváncsi lettem, főleg hogy mindenki kérdezgette, hogy a 26. héten 4d-s uh-n megtudtuk.
2020. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Véleményem nincs róla. Nem értem egyáltalán mire jó, de ha valakit ez tesz boldoggá, miért ne?
2020. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Mi nem akartuk tudni előre, a szülőszobán tudtuk meg mindig. Nekünk ez így volt jo, a család meg tudomásul vette. A negyedik gyerekünknél a 32. héten elkotyogta a doki, hogy lányt várok. Nem örültünk neki.
2020. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!